Chata Moravice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata Moravice se nachází v Karlově pod Pradědem, uprostřed překrásné krajiny Hrubého Jeseníku. U nás oceníte levné turistické ubytování, které je zároveň velmi pohodlné.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v pokojích se soc. zařízením pro školy v přírodě, školní výlety, lyžařské kurzy, sportovní soustředění i individuální klienty. Přijeďte k nám a zjistíte, že i ubytování turistického typu může být velmi příjemné. Všechny naše pokoje jsou nově zrekonstruované a mají vlastní sociální zařízení. Máme pro Vás: jídelnu, v níž si pochutnáte na skvělé domácí kuchyni, venkovní bazén, zahrada s trávníkem a asfaltovými plochami, kterou děti využijí pro hry, venku posezení, stolní tenis, Wi-Fi ve společenských prostorách hotelu zdarma, učebny a služby pro školní skupiny, klubovna s barem a výčepem, posezení u vnitřního krbu, lyžárna, úschova kol, parkování zdarma.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V protějším partnerském hotelu Kamzík, který je od nás vzdálený jen 50 m, můžete využít veškeré zázemí a služby. K dispozici vám je: vnitřní bazén, hotelové wellness za výhodnou cenu, tělocvična, posilovna, kurty, bowling, lanové centrum, dětské hřiště. • V zimní sezoně oceníte, že kousek od hotelu se nacházejí sjezdovky Ski arény Karlov, kde si svoji trať najdou začátečníci i pokročilí, v okolí jsou desítky kilometrů běžkařských tratí. • V letní sezóně vyrazíte na výlet: pěšky i na kole, do přírody, za památkami i do lázní nebo třeba na houby. Přijeďte k nám a užijte si aktivní pobyt na čistém horském vzduchu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz