PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horský hotel Brans

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský hotel Brans v Malé Morávce najdete v srdci Jeseníků, na úpatí nejvyšší hory Praděd, nedaleko Karlova a Rýmařova. V docházkové vzdálenosti se nachází skiareál se 4sedačkovou lanovkou a lyžařský vlek. V létě můžete navštívit Karlovu Studánku (3km) a podniknout bezpočet krásných výletů po přilehlých horách a památkách.
Vybavení a služby
Náš hotel disponuje lůžky 64 lůžky a 29 přistýlkami. Nabízí skvělou kuchyni, ať již formou hotelového stravování, nebo v útulné restauraci Brans, která je otevřena celoročně. Nechybí komorní Spa, báječné masáže a od jara vyhříváme také venkovní bazén. Nabízíme venkovní multufunkční hřiště i grilovací altánek. Organizujeme teambuildingy, cvičení jógy, svatby i jiné oslavy.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Lyžování v docházkové vzdálenosti ve Ski areálu Kopřivná, Bike areál Kopřivná, Lázně Karlova Studánka, bobová dráha a tubing ve Ski Karlov a mnoho dalšího...!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz