PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horský apartmán Draps

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v horské přírodě nedaleko lyžařských vleků v Jeseníkách. Možnost rekreace, pěší i cykloturistiky, zimních i letních sportů. Horský apartmán v Ostružné - rekreační objekt se nachází asi 15 km od města Jeseník a 35km od města Šumperk v obci Ostružná v jednom z nejlepších středisek Jeseníků v trojúhelníku Ostružná - Ramzová - Petříkov. Doslova pár metrů vás dělí od několika lyžařských sjezdovek a běžkaři si zde také přijdou na své. Dojezd k objektu: po asfaltové silnici, v zimě nutné zimní pneu případně řetězy. Léto - u objektu až 4 parkovací místa, zima - 1-3 parkovací místa dle aktuálních sněhových podmínek.
Vybavení a služby
Apartmán nabízí kvalitní ubytování pro až 7 lidí (z toho přistýlka v obývací místnosti), pro 1-3 rodiny, se 3 ložnicemi, obytnou místností s kuchyní, koupelnou s WC, samostatným WC v podkroví a místností pro uskladnění kol nebo lyží. Kuchyňská linka vybavená sporákem, lednicí, myčkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, nádobím, jídelním stolem. TV se satelitním příjmem s vybranými kanály ve Full HD (Skylink Smart). WiFi. Pohodlné elektrické vytápění. Ping pong venkovní - pouze v létě. Půjčovna 4 horských kol (poplatek 150 Kč/kolo/den). Za poplatek lze využít horký vířivý sud. Při 7denním pobytu je 1x vstup do horkého sudu zdarma.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský vlek JONAS PARK 200m, Lyžařský vlek SKI OSTRUŽNÁ - ŘETĚZÁRNA 500m, Lanovka Ramzová 1km, Lyžařské vleky Petříkov 2km. Běžecké lyžování: přímo od chaty se lze napojit na upravované běžecké tratě (Ostružník - Smrk - Paprsek). Krytý bazén se saunou: Hotel Park cca 400m. Cyklotrasy: Ostružná - Branná, Ramzová - Obří skály - Lipová Lázně. Pěší turistika: výchozí bod směr Paprsek, Šerák. Hrad Kolštejn Branná, Relax centrum Kolštejn. Letní bobová dráha Petříkov. Horské minikáry Ramzová.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz