Poloha a dosažitelnost

Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m nad mořem, na železniční trati Šumperk - Hanušovice - Jeseník. K tomu se navíc přidávají trasy autobusových linek, ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí. Cesta autem zabere z Prahy tři hodiny, z Brna nebo Ostravy půl druhé hodiny a z Olomouce či Hradce Králové představuje jednu hodinu jízdy. Objekt se nachází na jižním svahu pod lesem a díky své poloze nabízí jedinečný výhled na hřebeny Jeseníků. V bezprostřední blízkosti objektu jsou dva vleky o délce 450-500m, které provozují i noční lyžování. Celkově se areál Ramzová může pochlubit dalšími 17 lyžařskými vleky a 8km sjezdových tratí. V těsné blízkosti apartmánů je další oblíbené středisko lyžování Petříkov.

  Vybavení a služby

Apartmán se nachází ve 3. a 4. patře je rozdělen na noční a denní část. V první ložnici je manželská postel, v druhé jsou 2 postele s možností je rozložit. V obývacím pokoji je navíc rozkládací pohovka. TV + DVD (DivX+MP3), vlastní sociální zařízení a kompletně vybavená kuchyňka (mikrovlnka, toustovač, vařič) je samozřejmostí, domovní telefon, intenetová přípojka - kabel RJ-45. Všechna okna jsou směřována na svah kopce Šerák. Celkem je apartmán přizpůsoben pro pobyt až 8 osob. Jedno parkovací místo před objektem pro Vás zdarma. K dispozici je v 1.pp vlastní sklep (6m) pro uložení sportovního vybavení. Možný je i dlouhodobý pronájem apartmánu. http://www.facebook.com/pages/Ostruzna-Czech-Republic/Apartmanjesenikyeu/163819548132

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Zde začíná sedačková lanovka, která vede na Šerák, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do výšky 1380 m n.m. V zimním období se odtud můžete vydat přes tři kilometry dlouhým sjezdem zpět k dolní stanici, či využít vleků v horním úseku v okolí stanice Čerňavy, popřípadě menších sjezdovek v dolní části střediska. 2 sjezdovky jsou hned vedle objektu. Naopak v létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. V místě je mimo jiné letní bobová dráha, minikáry, čtyřkolky a horské koloběžky. Za budovou možnost grilování a posezení u ohniště. To všechno znamená možnost strávit dovolenou jak aktivně, tak si při ní i odpočinout od každodenního pracovního shonu.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Ramzová 46
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Ramzová 46
Ceník ubytování a stravování