Horská roubenka Rozárka I

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubenka je umístěna u svahu ski areálu Paprsek, 80m od nástupní stanice sedačkové lanovky. Má nádherný výhled na okolní kopce a vesničku Velké Vrbno. Najdete zde klid, pohodlí, komfort a výjimečně čistý horský vzduch. V okolí jsou horské louky a lesy. Příjezd je zajištěn po asfaltové komunikaci. Parkování je možné přímo u roubenky. Staré Město pod Sněžníkem s vlakovým spojením je vzdáleno 7km.
Vybavení a služby
Roubenka je nově postavená a celá komfortně vybavená. V přízemí je velká společenská místnost s moderně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem a sedačkou. K dispozici je velká led televize se satelitním příjmem a blue ray přehrávačem. Ve společenské místnosti jsou postavena velká kachlová kamna s prostorem na ležení. V přízemí je dále velká koupelna s infrasaunou, samostatné WC a lyžárna vybavená vyhřívanou policí na lyžařské boty a velkým stojanem na lyže a snowboardy. V celém přízemí je podlahové vytápění.V podkroví jsou tři ložnice po čtyřech lůžkách, dvě koupelny a samostatné WC. V každém pokoji je velká led televize. V jednom z pokojů je blue ray přehrávač. Voda má parametry kojenecké vody a je z vlastního vrtu o hloubce 56m. WiFi připojení je zdarma a dostupné v celém objektu. Neposkytujeme povlečení a ručníky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě je možnost stravování ve 100m vzdálené horské chatě Vindoška u úpatí sedačkové lanovky.Dvousedačkový vlek vás vyveze do nadmořské výšky 1022m, kde se nachází horská chata Paprsek s celoročním provozem. Lyžovat můžete na třech sjezdových tratích o délkách 1000m až 1300m s největším SNOW PARKEM v České republice. Je tu také lyžařská škola i školička a půjčovna lyží a snowboardů. V okolí je 70km pravidelně upravovaných běžeckých tratí včetně stop na Polském území. V létě se nabízí nepřeberné množství cyklistických tras, v nedalekém Starém Městě jsou tenisové kurty, možnost koupání, jízdy na koních, bowling atd. Nedaleký hraniční přechod umožňuje výlety do Polska (lázně, nákupy, farma a restaurace na pstruhy, Medvědí jeskyně).
TOPlist