Horská roubenka Rozárka I

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
15.01.-15.03. ... 24 000,- Kč/týden

Silvestrovský týden ... 48 000,- Kč

Aktuální obsazenost najdete na stránkách pronajímatele.
Letní sezona - ceny
01.07.-31.08. ... 24 000,- Kč/týden

Aktuální obsazenost najdete na stránkách pronajímatele.
Období mimo sezónu - ceny
Duben, květen, září, říjen ... 16 000,- Kč/týden
Červen ... 18 000,- Kč/týden

Víkendový pobyt ... 8 000,- Kč/víkend, každá další noc 2 000,- Kč

Velikonoční víkend ... 14 000,- Kč

Aktuální obsazenost najdete na stránkách pronajímatele.
Slevy:
Volné týdenní termíny objednané 7 a méně dnů před nástupem rekreace sleva 30%.
Další informace:
Vybíráme poplatek za spotřebovanou elektrickou energii - 6,- Kč/1KWh - vysoký tarif, 3,- Kč/1KWh - nízký tarif. Rekreační poplatek Městskému úřadu činí 15 Kč/dospělá osoba/noc.

Na začátku pobytu se vybírá vratná kauce ve výši 5 000,- Kč. Po odečtení rekreačního poplatku a spotřeby elektrické energie se vrací zbytek kauce po ukončení pobytu.

Neposkytujeme povlečení na postele a ručníky.

Po objednání pobytu je nutné uhradit do týdne 50% z ceny pobytu. Doplatek je možné uhradit při nástupu na rekreaci v hotovosti, a nebo převodem 3 dny před nástupem na rekreaci.
Stravování
Stravování možné v horských chatách Vindoška a Paprsek.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz