Horská chata Smrčník - Poloha, Služby, Okolí

Horská chata Smrčník

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází 2km od Lipové-lázní. Je vyjímečná svým soukromím ve vysoké nadmořské výšce, přesto celoročně dostupná autem. Vlaková a autobusová zastávka je vzdálena 1,5km (Lipová-lázně,Jeskyně).
Vybavení a služby
Objekt se skládá z 8 pokojů (2-5ti lůžkových) a jednoho apartmá s vl. soc. zařízenim, sociální zařízení je na patře. K chatě je možno přiobjednat nebo objednat zvlášť chatku o 3 pokojích s 8ti lůžky(1x3,1x3,1x2) s vl. soc. zařízením. Parkování přímo u chaty. Možnost venkovního sezení, ohniště, hřiště na kopanou a odbíjenou. Chata je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, školy, kolektivy, oslavy apod.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti(1km) se nachází překrásné jeskyně Na Pomezí. Do Lázní Jeseník je pěšky 1hod. V okolí je velké množství tras pro turisty, cyklisty i běžkaře. Krytý bazén je v České Vsi (8km) a další v Lázních Jeseník(6km). Přírodní koupaliště Vápenná (4km), Uhelná-písečná pláž (15km). Ve městě Jeseníku (6km) je kino, bowling, tenis, squash, střelnice, koupaliště, kluziště, jízda na koních. V zimě je od chaty upravovaná 15km dlouhá běžkařská trať až na chatu Paprsek.
Nabízíme také ubytování v Chatě u Smrčníku
TOPlist