TOPlist

Horská chata Lučanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
CHATA LUČANKA se nachází na krásném romantickém místě CHKO Jizerské hory uprostřed lesů pod rozhlednou Bramberk jen 5 km od Jablonce nad Nisou v nadmořské výšce 710m. Vhodná poloha chaty mimo komunikaci je ideální pro klidnou rodinnou rekreaci, lyžařské kurzy, ozdravné pobyty, školy v přírodě, sportovní soustředění apod. Dobrá dopravní dostupnost a pohodlné parkování přímo u objektu i v zimním období včetně autobusu. www.lucanka.cz
Vybavení a služby
Chata má celkovou kapacitu 77 lůžek (69 v centrální budově, 8 v roubence) Pokoje se sprchou a WC: 1 x 5-lůžkový (centrální budova) 2 x 4-lůžkový (roubenka-patro) Pokoje v roubence mají každý samostatný vchod zvenčí. Pokoje se sprchou: 1 x 2-lůžkový 1 x 4-lůžkový Pokoje s umyvadlem (WC a sprchy společné v patře): 1 x 2-lůžkový 2 x 3-lůžkový 1 x 4-lůžkový 2 x 5-lůžkový 1 x 6-lůžkový 1 x 7-lůžkový 2 x 8-lůžkový MÁME VLASTNÍ SJEZDOVKU S VLEKEM POMA A CENOU LYŽOVÁNÍ 180,-Kč/den. Parkování u objektu, k dispozici jídelna/společenská místnost s krbem a prodejem občerstvení, lyžárna/kolárna, nové víceúčelové hřiště s umělou trávou (volejbal, fotbálek), dětské hřiště s kolotočem, pískovištěm, houpačkami, skluzavkou, trampolínou, ohniště, stolní tenis, terasa. www.lucanka.cz

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Máme vlastní sjezdovku 500 m s Pomou. Skiareál U Pily 2km, Skiareál Severák 6km, Skiareál Tanvaldský Špičák 9 km. Dovoz, SKIBUS a další info na www.lucanka.cz Nástup na Jizerskou magistrálu 100 m, krásné přírodní koupaliště s občerstvením v Lučanech 2 km. Chata je blízko značených turistických cest a cyklotras.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz