Horská chata Lučanka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Lučany nad Nisou
Adresa: 
Lučany nad Nisou 20
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-722 162 246
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lucanka.cz
www.ceskehory.cz/chatalucanka

kapacita  kapacita: 76 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  710 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák počasí Severák

počasí Smržovka - Snowpark Filip počasí Smržovka - Snowpark Filip

Severák hlásí 70 - 120 cm sněhu, Typ sněhu: vlhký

Last Minute

Termín: 22.2.2019 - 1.3.2019
   • 20 osob za cenu 400,- Kč/osoba/noc s polopenzí
Poznámka: Dítě do 12 let 350,- Kč s polopenzí. Více na www.lucanka.cz
Termín: 2.3.2019 - 16.3.2019
   • 60 osob za cenu 400,- Kč/osoba/noc s polopenzí
Poznámka: Dítě do 12 let 350,- Kč
Termín: 16.3.2019 - 21.3.2019
   • 70 osob za cenu 350,- Kč/osoba/noc s polopenzí
Poznámka: Dítě do 12 let 300,- Kč
Poloha a dosažitelnost
CHATA LUČANKA se nachází na krásném romantickém místě CHKO Jizerské hory uprostřed lesů pod rozhlednou Bramberk jen 5 km od Jablonce nad Nisou v nadmořské výšce 710m. Vhodná poloha chaty mimo komunikaci je ideální pro klidnou rodinnou rekreaci, lyžařské kurzy, ozdravné pobyty, školy v přírodě, sportovní soustředění apod. Dobrá dopravní dostupnost a pohodlné parkování přímo u objektu i v zimním období včetně autobusu.
Vybavení a služby
Chata má celkovou kapacitu 78 lůžek (70 v centrální budově, 8 v roubence) Pokoje se sprchou a WC: 1 x 4-lůžkový (centrální budova) 1 x 4-lůžkový (roubenka-patro) 1 x 4-lůžkový (roubenka-přízemí) Pokoje v roubence mají samostatné vchody zvenčí. Pokoje s umyvadlem (WC a sprchy společné v patře): 2 x 2-lůžkový 2 x 3-lůžkový 2 x 4-lůžkový 2 x 5-lůžkový 1 x... více >>
Rekreace a služby v okolí
Skiareál U Pily 2km, Skiareál Severák 6km, Skiareál Tanvaldský Špičák 9 km. Dovoz, SKIBUS a další info na www.lucanka.cz Nástup na Jizerskou magistrálu 100 m, krásné přírodní koupaliště s občerstvením v Lučanech 2 km. Chata je blízko značených turistických cest a cyklotras.
Provozovatel: Anna Nováková
Informace poskytnul: Jarmila Nováková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz