TOPlist

Chata Hluchavka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zrekonstruovaná chalupa s bazénem, 200 m pod sjezdovkou Jadrná, v srdci Orlických hor, v panenské přírodě, mezi loukami a lesy na okraji obce Orlické Záhoří, která je výchozím bodem pro výlety do atraktivních oblastí Orlicka a Podorlicka. Vhodná pro rodinnou rekreaci i pro pořádání společenských akcí. Nad chalupou se nacházejí kromě sjezdovky i udržované běžecké tratě, cyklostezky, asfaltové silnice pro kolečkové brusle a v blízkosti spousta atraktivních turistických míst. Nejčistší ovzduší v ČR. V létě možnost koupání, houbaření a rybaření, v zimě lyžování přímo nad chatou. Sjezdovka 350 m dlouhá, vlek POMA, noční lyžování. V obci další 2 sjezdovky - Bedřichovka a Černá Voda. Cesta k nám: 12km od Deštné v Orlických horách, před označením obce Orlické Záhoří je na pravé straně odbočka a odtud 100 m se nachází chata Hluchavka. Cena vychází 150,- Kč za osobu a noc při plném obsazení jednotlivých apartmánů.
Vybavení a služby
Přízemí objektu, které má samostatný vchod, tvoří apartmán pro 14 osob,v němž se nacházejí 3 čtyřlůžkové ložnice a 1 dvojlůžková. V tomto apartmánu jsou na dvou čtyřlůžkových ložnicích vlastní sprchy, pro 1 čtyřlůžkovou a 1 dvojlůžkovou ložnici je jedna sprcha společná. K dispozici jsou 3 WC. Dále je zde společenská místnost s krbovými kamny a BTV, kde je pěkné posezení pro ubytované a prostory pro společenské vyžití. V kuchyni se nachází veškeré vybavení pro samostatné vaření, el. kamna s pečící troubou, 2 lednice, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba. Pro odkládání lyžařského vybavení je k dispozici pro tento apartmán lyžárna (v létě funguje jako kolárna)........... V další části objektu v 1. patře se nacházejí 3 apartmány, každý pro 8 osob. Jeden z těchto apartmánů tvoří 2 čtyřlůžkové ložnice, dále obývací pokoj, kuchyň pro samostané vaření vybavená mikrovlnnou troubou, el. kamny, lednicí a veškerým potřebným nádobím. Sociál. zařízení tvoří sprchový kout a samostatné WC.......... Další apartmán pro 8 osob tvoří obývací pokoj se sedací soupravou, vybavená kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, sporákem s pečící troubou, jídelní kout, 2 ložnice po 4 lůžkách a sociální zařízení - sprcha a WC........... Třetí 8 lůžkový apartmán tvoří 4 dvoulůžkové ložnice, vybavená kuchyňka, el. kamna, pečící trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnka atd., jídelní kout, sociální zařízení - 2x sprchový kout a 2x WC.............. V objektu je v 1. patře další lyžárna a především velká společenská místnost s plochou 60 m2. Je vybavena krbovými kamny. Je vhodná pro kulturní vyžití. Nachází se v ní velká plasmová televize s úhlopříčkou 127 cm, stolní fotbal, stolní tenis, elektronické šipky, bar, který si ubytovaní provozují sami, s možností zapůjčení pípy za poplatek, připojení WI-FI, dětský koutek, posezení (dostatek stolů, židle, sedací souprava)...... Objekt je možno pronajmout celý, nebo jen jednotlivé apartmány, případně jen přízemí objektu (apartmán pro 14 s lyžárnou) a nebo jen celé 1. patro s 3 apartmány a lyžárnou. Pro malé děti je k dispozici dětská postýlka a dětská židlička............ V letních měsících je venku kruhový bazén o průměru 3,6 m, stolní tenis, trampolína s ochrannou sítí, venkovní kryté posezení s kuchyní - gril, udírna, ohniště, dětský koutek. Možnost zapůjčení velkého grilu na grilování selete za poplatek.......... Objekt je vhodný pro rodinnou rekreaci, pořádání různých oslav i pro školní výlety či školy v přírodě............

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci volně přístupný velký bazén a přírodní vodní nádrž. Další koupaliště v Žamberku (aquapark), vodní nádrž Pastviny, aquapark v Ústí nad Orlicí, Rozkoš. Nejbližší lyžařský vlek s večerním lyžováním 200 m od chaty Hluchavka - sjezdovka Jadrná. Lyžařská střediska se všemi lyžařskými službami: Orlické Záhoří, Deštné, Říčky, pravidelně upravované běžecké tratě v okolí. Další sjezdovky v obci - Bedřichovka (školička pro děti) a Černá Voda. V létě možnost turistiky i cykloturistiky (cyklotrasy po celém okolí) v CHKO Orlické hory (Rašeliniště pod Předním vrchem, Zemská brána, Velká Deštná, Masarykova chata, Luisino Údolí, Ratibořice - Babiččino údolí, vodní nádrž Pastviny, Potštejn, Bartošovice v Orl. horách, pevnost Hanička). Okolní města: Rokytnice v Orlických horách, Žamberk, Rychnov nad Kněžnou. Celodenní výlety do Polska - hraniční přechod přímo v Orlickém Záhoří. V obci se nachází restaurace, smíšené zboží, pošta, hraniční přechod do Polska.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz