Chata Hluchavka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Prostory pro 14 osob za 2100,- Kč/1 noc,
Apartmány o kapacitě 8 lůžek za 1200,- Kč/1 noc,
Spotřeba energií 10,- Kč za pronajaté lůžko a noc.
Povlečení vlastní nebo za 70,- Kč na 1 lůžko.

Silvestrovský pobyt:
14 lůžkový apartmán za 29.400,- Kč/týden,
8 lůžkové apartmány po 16.800,- Kč za týden,
Spotřeba energií je už v ceně.
Letní sezona - ceny
Prostory pro 14 osob za 2100,- Kč/1 noc,
Apartmány o kapacitě 8 lůžek za 1200,- Kč/1 noc,

Spotřeba energií 10,- Kč za pronajaté lůžko a noc.
Povlečení vlastní nebo za 70,- Kč na 1 lůžko.
Další informace:
Možnost až 6 přistýlek.
Stravování
Stravování vlastní. Pro každý apartmán k dispozici kuchyňka pro samostatné vaření. V případě potřeby vařit pro celý objekt (školní výlety, oslavy) se využívá kuchyň v apartmánu pro 14 osob, odkud se dá jídlo podávat i na venkovní terasu. V obci se nachází restaurace i obchod se smíšeným zbožím.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz