Green Valley Park - Poloha, Služby, Okolí

Green Valley Park

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační areál se rozkládá na zvlněných zelených kopcích uprostřed nádherné přírody starobylého městečka Stárkov, v blízkosti Teplicko-Adršpašských skal, v unikátní chráněné krajinné oblasti Broumovsko, nedaleko hranice s Polskem. Stárkov se pyšní pestrým okolím s obrovskými přírodními krásami. Vedle toho oplývá tento kraj zajímavými možnostmi i v oblasti kulturní.
Vybavení a služby
Rekreační areál s 22 vilkami s celkovou kapacitou 151 lůžek. Každá vilka má v přízemí koupelnu se sprchovým koutem, případně vanou, toaletu, velký obývací pokoj s BTV a SAT, kompletně vybavenou kuchyňskou linku včetně kávovaru, lednice, plynového vařiče a velkou terasu se zahradním nábytkem - některé vilky s krbem. V 1. patře jsou 3 ložnice, 1 s dvoulůžkem, 2 s dvěma nebo třemi jednolůžky, v některých vilkách druhá toaleta. V areálu recepce s turistickými informacemi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nabízíme celoroční vyjížďky na koni nebo poníkovi, v létě i ve voze taženým koňmi. K dispozici je minigolf, ruské kuželky, nové oplocené dětské hřiště, ohniště a půjčovna kol. V okolních koupalištích v Náchodě, Meziměstí a v Polici nad Metují je možnost koupání. Tenisové hřiště je vzdáleno cca 500m od areálu, motokárová krytá hala 4km od areálu. V zimní sezóně je možné využít lyžařských vleků v Radvanicích, Teplicích nad Metují nebo v Mladých Bukách. Pro milovníky horských kol jsou zde velmi dobré značené cyklostezky vedoucí i přes Polsko, ideální podmínky pro houbaření, nabízejí se prohlídky nádherných zámků v Náchodě, Novém Městě nad Metují, muzea Boženy Němcové, celodenní výlet do centra Krkonoš s možností výhledu z nejvyšší hory Krkonoš Sněžky - lanová dráha v provozu celý rok.
TOPlist