TOPlist

Green Valley Park

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační areál se rozkládá na zvlněných zelených kopcích uprostřed nádherné přírody starobylého městečka Stárkov, v blízkosti Teplicko-Adršpašských skal, v unikátní chráněné krajinné oblasti Broumovsko, nedaleko hranice s Polskem. Stárkov se pyšní pestrým okolím s obrovskými přírodními krásami. Vedle toho oplývá tento kraj zajímavými možnostmi i v oblasti kulturní.
Vybavení a služby
Rekreační areál s 22 vilkami s celkovou kapacitou 151 lůžek. Každá vilka má v přízemí koupelnu se sprchovým koutem, případně vanou, toaletu, velký obývací pokoj s BTV a SAT, kompletně vybavenou kuchyňskou linku včetně kávovaru, lednice, plynového vařiče a velkou terasu se zahradním nábytkem - některé vilky s krbem. V 1. patře jsou 3 ložnice, 1 s dvoulůžkem, 2 s dvěma nebo třemi jednolůžky, v některých vilkách druhá toaleta. V areálu recepce s turistickými informacemi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nabízíme celoroční vyjížďky na koni nebo poníkovi, v létě i ve voze taženým koňmi. K dispozici je minigolf, ruské kuželky, nové oplocené dětské hřiště, ohniště a půjčovna kol. V okolních koupalištích v Náchodě, Meziměstí a v Polici nad Metují je možnost koupání. Tenisové hřiště je vzdáleno cca 500m od areálu, motokárová krytá hala 4km od areálu. V zimní sezóně je možné využít lyžařských vleků v Radvanicích, Teplicích nad Metují nebo v Mladých Bukách. Pro milovníky horských kol jsou zde velmi dobré značené cyklostezky vedoucí i přes Polsko, ideální podmínky pro houbaření, nabízejí se prohlídky nádherných zámků v Náchodě, Novém Městě nad Metují, muzea Boženy Němcové, celodenní výlet do centra Krkonoš s možností výhledu z nejvyšší hory Krkonoš Sněžky - lanová dráha v provozu celý rok.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz