TOPlist

Green Valley Park

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Stárkov
Adresa: 
549 36 Stárkov 11
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-491 487 172
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-491 487 305
Web adresa:
www.greenvalleypark.com
www.ceskehory.cz/greenvalley
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 151 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  525 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Hronov počasí Hronov

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Rekreační areál se rozkládá na zvlněných zelených kopcích uprostřed nádherné přírody starobylého městečka Stárkov, v blízkosti Teplicko-Adršpašských skal, v unikátní chráněné krajinné oblasti Broumovsko, nedaleko hranice s Polskem. Stárkov se pyšní pestrým okolím s obrovskými přírodními krásami. Vedle toho oplývá tento kraj zajímavými možnostmi i v oblasti kulturní.

Vybavení a služby

Rekreační areál s 22 vilkami s celkovou kapacitou 151 lůžek. Každá vilka má v přízemí koupelnu se sprchovým koutem, případně vanou, toaletu, velký obývací pokoj s BTV a SAT, kompletně vybavenou kuchyňskou linku včetně kávovaru, lednice, plynového vařiče a velkou terasu se zahradním nábytkem - některé vilky s krbem. V 1. patře jsou 3 ložnice, 1 s dvoulůžkem, 2 s dvěma... více >>

Rekreace a služby v okolí

Nabízíme celoroční vyjížďky na koni nebo poníkovi, v létě i ve voze taženým koňmi. K dispozici je minigolf, ruské kuželky, nové oplocené dětské hřiště, ohniště a půjčovna kol. V okolních koupalištích v Náchodě, Meziměstí a v Polici nad Metují je možnost koupání. Tenisové hřiště je vzdáleno cca 500m od areálu, motokárová krytá hala 4km od areálu. V zimní sezóně je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ARBIE MANAGEMENT
Informace poskytnul: Bc. Petra Sýkorová, DiS.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz