PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Stárkov » Green Valley Park

Green Valley Park

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Stárkov
Adresa: 
549 36 Stárkov 11
Web adresa:
www.ceskehory.cz/greenvalley
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 151 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 441 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Hronov

Wi-Fi

Je možný

Rekreační areál s 22 komfortně vybavenými vilkami s kapacitou 151 lůžek uprostřed dosud panenské přírody starobylého městečka Stárkov, v blízkosti Adršpašsko-Teplických skal.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační areál se rozkládá na zvlněných zelených kopcích uprostřed nádherné přírody starobylého městečka Stárkov, v blízkosti Teplicko-Adršpašských skal, v unikátní chráněné krajinné oblasti Broumovsko, nedaleko hranice s Polskem. Stárkov se pyšní pestrým okolím s obrovskými přírodními krásami. Vedle toho oplývá tento kraj zajímavými možnostmi i v oblasti kulturní.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rekreační areál s 22 vilkami s celkovou kapacitou 151 lůžek. Každá vilka má v přízemí koupelnu se sprchovým koutem, případně vanou, samostatnou toaletu, velký obývací pokoj s BTV a SAT, kompletně vybavenou kuchyňskou linku včetně kávovaru, lednice, mikrovlné trouby, plynového vařiče a velkou terasu se zahradním nábytkem - některé vilky s krbem. V 1. patře jsou 3... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nabízíme celoroční vyjížďky na koni nebo poníkovi, v létě i ve voze taženým koňmi. K dispozici je minigolf, nové oplocené dětské hřiště s bazénem, trampolíny, prolézačky, houpačky, 2 velká ohniště a půjčovna kol. V areálu je umístěna i menší restaurace s velkou letní terasou. K dispozici je i vnitřní herna s kulečníkem, pingpongem a dalšími herními prvky. O... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ARBIE MANAGEMENT, s. r. o.
Informace poskytnul: Bohuslava Winterová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz