Poloha a dosažitelnost

Virtuální prohlídka www.penzionheligon.cz. Dům leží na rozmezí Jeseníků a Rychlebských hor, u konečné zastávky autobusu v Horní Lipové (místní doprava do Jeseníku). Je dostupný také vlakem, leží cca 500m od nádraží Horní Lipová na trati Brno - Olomouc - Jeseník.

  Vybavení a služby

Ubytování v komfortních pokojích s koupelnou a WC, malou kuchyňkou na ohřev potravin v mikrovlnné troubě, varnou konvicí a ledničkou. V přízemí je hospůdka jen pro ubytované s točeným pivem, výbornou kávou a běžným sortimentem nápojů, slunná veranda a herna pro děti. Pro hosty je k dispozici wellness se saunou, masážními vanami a je možné si objednat masáže. Dům je součástí nově vzniklých Lázní Horní Lipová, které se zaměřují především na redukci váhy a regeneraci pohybového ústrojí. U domu je vlastní parkoviště a dále velká zahrada s terasou na posezení a venkovním grilem, pískoviště a houpačky pro děti.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti domu je Lesní bar, Faunapark, bazén v hotelu Helios, ekofarma s domácími zvířaty, Muzeum Slezského Semmeringu na nádraží v Horní Lipové. V zimě jsou od domu udržované běžecké stopy, v létě Rychlebské cyklostezky.

Zpět


TOPlist
  Dům U ospalého heligónu
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Dům U ospalého heligónu
Ceník ubytování a stravování