Nový dům Petra u sjezdovek - Poloha, Služby, Okolí

Nový dům Petra u sjezdovek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vedle hotelu Alba, 30m od lyžařského vleku, další nejbližší lyžařské vleky a sedačková lanovka cca 50-100m. V Deštném v O.h. celkem 10 lyžařských vleků. Parkování u domu na vlastním pozemku. GPS: 50°17'55.446"N, 16°22'17.840"E V NASTÁVAJÍCÍ ZIMNÍ SEZONĚ BUDE V DEŠTNÉM V ORLICKÝCH HORÁCH K DISPOZICI NOVÁ 4 SEDAČKOVÁ LANOVKA, KTEROU JISTĚ OCENÍ RODINY S DĚTMI.
Vybavení a služby
Přízemí: vstup, chodba, prostor pro lyže a boty, velká obývací místnost s kuchyňskou linkou vč. myčky nádobí. Sprcha s umývadlem, zvlášt WC. Vnitřní bazén s protiproudem o stálé teplotě cca 28°C. V patře: 3 ložnice po 4 lůžkách, koupelna s vanou a WC. Vše nově zařízeno, nábytek starožitný restaurovaný. Celkem k užívání cca 180m2 obytné plochy. Úschova jízdních kol. Pískoviště, u říčky Bělé dřevěný altánek s posezením a ohništěm, připojení k internetu v ceně - WI-FI. NEPOSKYTUJEME SLUŽBY.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Několik příjemných restaurací s dobrou kuchyní, lanový park, půjčovna jízdních kol a čtyřkolek, několik půjčoven lyžařského vybavení vč. servisu, 10 lyžařských vleků v místě, upravené běžecké tratě, značené turistické a cyklotrasy, dílny zvonaře a hrnčířky, koně, půjčovna a servis jízdních kol, lyží, snowboardů, koloběžek, čtyřkolek. Lanový park. Smažírna pstruhů, sjezd na tříkolových kárách po sjezdovkách. Sedačková lanovka jezdí i v letním období.
TOPlist