PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Domov mládeže VOŠ a SPŠ Volyně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží na okraji města, ale nedaleko centra. Volyně se nachází 11km od Strakonic na trase Praha - Strakonice - Strážný - Pasov. Dobré autobusové i vlakové spojení na Prachatice, Vimperk, Strážný, Plzeň, České Budějovice, Volary.
Vybavení a služby
Domov mládeže nabízí ubytování o letních prázdninách pro rodiny, jednotlivce, turisty, sportovní oddíly atd. Bydlí se v buňkách - dva samostarné třílůžkové pokoje s předsíní a společným WC a sprchou. Na každém patře společenská místnost a kuchyně. Možnost parkovat v areálu. K dispozici hřiště s umělým povrchem. Pro sportovní skupiny možnost pronájmu tělocvičny. Pro větší skupiny možnost stravování ve školní jídelně v areálu domova mládeže.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Ve městě jsou k dispozici obchody, restaurace, koupaliště (na seznamu památek), kino, infocentrum, muzeum. Vhodná základna na výlety po památkách v okolí či na Šumavě (hrady Strakonice, Helfenburk, Rabí, Drslavice, Kašperk, zámky Blatná, Vimperk, Kratochvíle, mlýn Hoslovice, města Husinec, Prachatice, Bavorov, Netolice, Vimperk, dále Boubín, Kvilda, Stachy, Modrava atd.). Dobré i na výlety na německou stranu Šumavy. Možnost procházek po okolí, houbaření, rybaření atd. Ve Strakonicích krytý plavecký stadion.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz