PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Volyně » Domov mládeže VOŠ a SPŠ Volyně

Domov mládeže VOŠ a SPŠ Volyně

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Volyně
Adresa: 
Domova mládeže 597, 387 01 Volyně
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-383 372 187
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/sps-volyne
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 300 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 461 m.

Po domluvě

Domov mládeže nabízí ubytování o letních prázdninách pro rodiny, jednotlivce, turisty, sportovní oddíly atd. Možnost pronájmu tělocvičny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt leží na okraji města, ale nedaleko centra. Volyně se nachází 11km od Strakonic na trase Praha - Strakonice - Strážný - Pasov. Dobré autobusové i vlakové spojení na Prachatice, Vimperk, Strážný, Plzeň, České Budějovice, Volary.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Domov mládeže nabízí ubytování o letních prázdninách pro rodiny, jednotlivce, turisty, sportovní oddíly atd. Bydlí se v buňkách - dva samostarné třílůžkové pokoje s předsíní a společným WC a sprchou. Na každém patře společenská místnost a kuchyně. Možnost parkovat v areálu. K dispozici hřiště s umělým povrchem. Pro sportovní skupiny možnost pronájmu tělocvičny.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ve městě jsou k dispozici obchody, restaurace, koupaliště (na seznamu památek), kino, infocentrum, muzeum. Vhodná základna na výlety po památkách v okolí či na Šumavě (hrady Strakonice, Helfenburk, Rabí, Drslavice, Kašperk, zámky Blatná, Vimperk, Kratochvíle, mlýn Hoslovice, města Husinec, Prachatice, Bavorov, Netolice, Vimperk, dále Boubín, Kvilda, Stachy, Modrava... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: VOŠ a SPŠ Volyně
Informace poskytnul: Tušerová Ivana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz