Chata Hana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
OBJEKT JE VHODNÝ PRO ALERGIKY. Majitel v objektu nebydlí. Přímo v obci je lyžařské středisko, které disponuje 3 lyžařskými vleky, občerstvením, lyžařskou školičkou a půjčovnou lyžařského vybavení. Lyžařské centrum je od našeho ubytování vzdálené 800m a je zde bezplatné parkování. Vodopád je vzdálen 600m. Veřejné koupaliště 500m. Ve vesnici se nachází i paintbal. Na výlet se můžete vydat na kole, autem nebo pěšky do oblíbené pevnosti „Hanička“ nebo na Šerlich, zámky, hrady, koupaliště, lanoparky, muzeum hraček, ... Blízká lyžařská střediska: Ski centrum Zdobnice, Říčky v O.h., Orlické Záhoří - Jadrná, Orlické Záhoří - Bedřichovka, Deštné v Orlických horách, Orlické Záhoří - Černá Voda.
Vybavení a služby
0.PATRO: Zde se nachází společenská místnost pro 26 osob s krbem a barem, 3x WC, plně vybavená kuchyně (talíře, příbory, sklenice, hrníčky, pulitry, mikrovlná trouba, sporák, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, topinkovač, odšťavňovač,.... ). 1.PATRO: I. pokoj = 2 lůžka; II. pokoj = 2 lůžka; III. pokoj = manželská postel (2 lůžka) + rozkládací gauč (2 lůžka) + možnost dětské postýlky; IV. pokoj = manželská postel (2 lůžka) + možnost rozložit gauč (2 lůžka) (DVD + VHS přehrávač + rádio s CD přehrávačem + společenské hry); V. pokoj = kuchyně s jídelnou, kde je satelitní TV (plně vybavenou veškerým nádobím, lednice, mrazák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, elektrický sporák, dětská židlička se stolečkem). WC + koupelna s vanou a sprchou + automatická pračka Lyžárna. 2.PATRO: I. pokoj = manželská postel + 1 lůžko; II. pokoj = manželská postel + 1 lůžko (obrazovka s VHS přehrávačem); III. pokoj = manželská postel (2 lůžka) + možnost rozložit gauč (2 lůžka) (obrazovka s DVD přehrávačem); IV. pokoj = kuchyň s jídelním stolem (plně vybavenou veškerým nádobím, lednice, mrazák, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, elektrický sporák, dětská židlička se stolečkem). WC + koupelna s vanou a sprchou. 3.PATRO: Zde je 5 lůžek - vhodné pro osoby od 5 let do 55 let. Pronajímáme v létě, na jaře a na podzim. V zimě na vyžádání.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Stravování je možné 50m od objektu v hotelu Zdobnice nebo 300m v penzionu Jílovanka. Parkování je přímo u objektu pro 4 auta + 20m od objektu na bezplatném veřejném parkovišti. Domek je celý oplocený z přírodních stromů. Je zde veliká zahrada, kde je v létě nadzemní bazén, zahradní nábytek, ohniště z přírodních kamenů + posezení, zahradní domek s grilem - venkovní a vnitřní posezení, dětské pískoviště, domečky, prolézačky, mini rozhledna, koš na basketbal, síť na volejbal, nohejbal nebo badminton, fotbalová branka (míče, pálky, hračky na písek, ...). Autobusová zastávka je 50m od objektu. Na okraji pozemku začíná les a teče potůček. Řeka je přes silnici 50.
TOPlist