Chata Hana

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Zdobnice
Adresa: 
Zdobnice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 234 521
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/kmetikova

kapacita  kapacita: 23 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Zdobnice počasí Zdobnice

Last Minute

Termín: 19.12.2018 - 27.12.2018
   • Celý objekt za cenu 15000,- Kč/objekt/týden
Poznámka: 1-15 osob / 15.000,-kč / celý objekt /// každá další osoba +1000,-/ pobyt, volba délky pobytu je na Vás od 17.12. do 27.12.2018
Termín: 5.1.2019 - 19.1.2019
   • Celý objekt za cenu 20000,- Kč/objekt/týden
Poznámka: 20.000,-kč / 15 osob/ týden - víkend (každá další osoba +1000,-kč/pobyt). Max 23 osob.
Termín: 19.1.2019 - 2.2.2019
   • Celý objekt za cenu 15000,- Kč/objekt/týden
Poznámka: 20.000,-kč / 15 osob/ týden - víkend (každá další osoba +1000,-kč/pobyt). Max 23 osob.
Poloha a dosažitelnost
OBJEKT JE VHODNÝ PRO ALERGIKY. Majitel v objektu nebydlí. Přímo v obci je lyžařské středisko, které disponuje 3 lyžařskými vleky, občerstvením, lyžařskou školičkou a půjčovnou lyžařského vybavení. Lyžařské centrum je od našeho ubytování vzdálené 800m a je zde bezplatné parkování. Vodopád je vzdálen 600m. Veřejné koupaliště 500m. Ve vesnici se nachází i paintbal. Na ... více >>
Vybavení a služby
0.PATRO: Zde se nachází společenská místnost pro 26 osob s krbem a barem, 3x WC, plně vybavená kuchyně (talíře, příbory, sklenice, hrníčky, pulitry, mikrovlná trouba, sporák, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, topinkovač, odšťavňovač,.... ). • 1.PATRO: I. pokoj = 2 lůžka; II. pokoj = 2 lůžka; III. pokoj = manželská postel (2 lůžka) + rozkládací gauč (2 ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Stravování je možné 50m od objektu v hotelu Zdobnice nebo 300m v penzionu Jílovanka. Parkování je přímo u objektu pro 4 auta + 20m od objektu na bezplatném veřejném parkovišti. Domek je celý oplocený z přírodních stromů. Je zde veliká zahrada, kde je v létě nadzemní bazén, zahradní nábytek, ohniště z přírodních kamenů + posezení, zahradní domek s grilem - ... více >>
Provozovatel: Jana Havlíčková
Informace poskytnul: Hana Kmetíková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz