Chata u Vlastíka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata u Vlastíka se nachází na levém svahu na konci obce Malá Morávka směrem na Karlovu Studánku. V těsné blízkosti SKI areálu a hotelu Kopřivná. 100m od objektu je autobusová zastávka Malá Morávka pod Kopřivnou. Vlakové spojení 4km.
Vybavení a služby
Apartmány jsou stylově zařízeny s vlastním soc. zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC, každý apartmán vlastní zdroj teplé vody) BVTV+Sat, vždy 2 postele + 4 přistýlky. 1x apartmán s vlastní kuchyňkou /Apartmán č 3/. K dispozici je venkovní vyhřívaný bazén, rodinná sauna, hřiště (volejbal, nohejbal) Dětské hřiště, petanque, kuželky. V objektu je dále útulná společenská místnost s krbem, barem, výčepním zařízením a dětským koutkem. V letním období možnost posezení na terase s krásným výhledem do údolí nebo u ohniště s možností opékání, rožnění. Parkovat můžete na vlastním parkovišti přímo u chaty. Objekt je vhodný pro rodinou rekreaci, firemní a rodinné společenské akce.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Pro Hrubý Jeseník je charakteristická dlouhá zima s dostatkem sněhu, poskytující ideální podmínky pro sjezdové a běžecké lyžování (zimní střediska v okolí Malá Morávka, Karlov, Praděd). Letní aktivity: Letní měsíce přináší řadu horských tras pro pěší i cyklistickou turistiku. Jeden z oblíbených turistických cílů jsou klimatické lázně Karlova Studánka, které je též výchozím bodem k úbočí nejvyšší hory Praděd (z autobusového stanoviště Hvězda funguje kyvadlová doprava), z něj dále na Červenohorské sedlo, po hřebeni na Skřítek či do Velké kotliny. Malá Morávka může též být výchozí bod pro vaše výlety: rezervace Rejvíz, lázeňská střediska Velké Losiny, Lázně Lipová a Jeseník.
TOPlist