Chata U nás v Kocourkově

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Krásná lokalita na konci obce Lipová Lázně - část Horní Lipová, kde je křižovatka turistických tras, běžkařských upravených stop a cyklotras. V docházkové vzdálenosti 2km od pověstných lesních barů a horského střediska RAMZOVÁ. Romantiku podtrhuje vláček, který staví na vlakové zastávce Horní Lipová: z Ostravska, Prahy a Brna.
Vybavení a služby
Chata U POTOKA a U LESA kde je maximální KLID zaručuje skvělý odpočinek. Je zajimavě navržená a vybavená nápaditým interiérem: STYLOVÉ POSEZENÍ U KRBU. OBYVACÍ POKOJ - TV/SAT-WIFI připojení. 2 koupelny (vana a sprcha). 3 ložnice (4,4,2). Veřejný vodovod, centrální plyn.topení. 3x TERASA. K dispozici 4 kola v ceně. KNIŽNÍ NOVINKY pro děti i dospělé. • BONUS: 2 plechy výborných koláčů grátis

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V těsné blízkosti: LESNÍ BARY, horské středisko RAMZOVÁ, WRLLNES Helios, 8km dlouhá, klikatá Lipovská stezka, FAUNAPARK, Priessnitzovy Lázně JESENÍK.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz