Chata U Mě

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků, ve vrchní části Malé Morávky 8km od Ovčárny (Praděd). Autobusová zastávka 50m. Obchod s potravinami a pošta 2,5km. Parkování přímo u objektu. V blízkosti chaty se nachází ski areál Kopřivná (cca 500m).
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 6 až 10 osob ve 3 ložnicích. • 1x čtyřlůžkový pokoj a 1x dvojlůžkový pokoj v přízemí s dětskou postýlkou • 1x čtyřlůžkový pokoj v podkroví s vlastním sociálním zařízením (1x manželská postel + 2x jednolůžko + rozkládací pohovka + skříně + TV) • Sociální zařízení: 2x koupelna se sprchovým koutem a WC (1x v přízemí + 1x v podkroví) • Elektrické vytápění v celé chatě. Možnost používat krb, je nutné si dovézt vlastní dřevo a řídit se dle pokynů k používání.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkém okolí například Karlova Studánka s termálním koupalištěm, solnou jeskyní, lázeňskými objekty. Dále vodopády Bílé Opavy, Ovčárna, Švýcárna, Praděd, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně... Velké množství cyklostezek a běžkařských tratí. Stezka Bílá Opava, která vede z Karlovy studánky až na Praděd. Funpark & Bike park Kopřivná (600m od chaty). Možnosti koupání: Bazén Karlova Studánka, rybník Andělská Hora, Vrbno pod Pradědem - rybníky, koupaliště Bruntál, Rýmařov - Aquacentrum Slunce, Edrovický rybník, Bruntál - Wellness centrum, bazén Břidličná. Blízká lyžařská střediska: Kopřivná - Malá Morávka, Myšák - Karlov pod Pradědem, Karlov, Pawlin - Karlov pod Pradědem, Klobouk - Karlov, Karlova Studánka, Annaberg- Suchá Rudná, Čertova hora, Praděd - Ovčárna, Avalanche, Nová ves u Rýmařova, ANNABERG - Andělská hora, Ludvíkov, Arena - Vrbno pod Pradědem, Stará Ves. Turistické cíle v okolí: Bílá Opava, Praděd.
TOPlist