Chata U Maxe - Poloha, Služby, Okolí

Chata U Maxe

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata U MAXE Jizerské hory, Horní Maxov. Nabízíme ubytování ve stylovém objektu na polosamotě. Výhodná poloha nedaleko lyžařského areálu Severák 1km, Jizerská magistrála pro běžkaře 200m daleko. Parkování na vlastním parkovišti, dobrý příjezd i v zimě, pěkný výhled na Ještěd. Možnost stravování v sousední vyhlášené restauraci. Bedřichov a Špičák 6km, Liberec 15km, Jablonec 8km.
Vybavení a služby
Kapacita 12-16 osob, 6 ložnic, společenská místnost, společné sociální zařízení, 3x WC + nová koupelna. Jedná se o objekt s vlastním stravováním. Pokoje mají mycí kouty, jinak soc. zařízení je nově zrekonstruované. Kuchyň je vybavena nádobím pro 20 osob, elektrický sporák, sklokeramická deska s troubou, 2x lednice, mikrovlnná trouba, varné konvice, gril. Velká zahrada v zimě možnost sáňkování, v létě možnost využití zahrady, ohniště, gril. Soukromí a klid zaručujeme. Prostorná terasa s posezením obrácená na jih s výhledem do krajiny a na Ještěd. Možnost rezervace jednotlivých pokojů. Prostor pro uložení kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výborné stravování v restauraci U Toníčka (600m), rozhledny Bramberk, Slovanka, Královka do 3km. Moderní koupaliště s občerstvením uprostřed lesů 2km, nebo Jablonecká přehrada 7km. Jablonecký bazén + 2x tobogán, vířivé vany atd. 7km, Liberec 15km (Aqapark, ZOO, Ještěd). Ideální cyklotrasy. Lyžařský areál Severák cca 1km, lyžařská školka, vlastní prof. učitel lyžování. Upravené trasy pro běžkaře v sousedství chaty.
TOPlist