TOPlist

Chata U Maxe

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata U MAXE Jizerské hory, Horní Maxov. Nabízíme ubytování ve stylovém objektu na polosamotě. Výhodná poloha nedaleko lyžařského areálu Severák 1km, Jizerská magistrála pro běžkaře 200m daleko. Parkování na vlastním parkovišti, dobrý příjezd i v zimě, pěkný výhled na Ještěd. Možnost stravování v sousední vyhlášené restauraci. Bedřichov a Špičák 6km, Liberec 15km, Jablonec 8km.
Vybavení a služby
Kapacita 12-16 osob, 6 ložnic, společenská místnost, společné sociální zařízení, 3x WC + nová koupelna. Jedná se o objekt s vlastním stravováním. Pokoje mají mycí kouty, jinak soc. zařízení je nově zrekonstruované. Kuchyň je vybavena nádobím pro 20 osob, elektrický sporák, sklokeramická deska s troubou, 2x lednice, mikrovlnná trouba, varné konvice, gril. Velká zahrada v zimě možnost sáňkování, v létě možnost využití zahrady, ohniště, gril. Soukromí a klid zaručujeme. Prostorná terasa s posezením obrácená na jih s výhledem do krajiny a na Ještěd. Možnost rezervace jednotlivých pokojů. Prostor pro uložení kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výborné stravování v restauraci U Toníčka (600m), rozhledny Bramberk, Slovanka, Královka do 3km. Moderní koupaliště s občerstvením uprostřed lesů 2km, nebo Jablonecká přehrada 7km. Jablonecký bazén + 2x tobogán, vířivé vany atd. 7km, Liberec 15km (Aqapark, ZOO, Ještěd). Ideální cyklotrasy. Lyžařský areál Severák cca 1km, lyžařská školka, vlastní prof. učitel lyžování. Upravené trasy pro běžkaře v sousedství chaty.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz