Chata U Maxe - Horní Maxov, Lučany nad Nisou, Dolní Maxov, Josefův Důl, Janov nad Nisou

Chata U Maxe

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Lučany nad Nisou, Horní Maxov
Adresa: 
Horní Maxov 182
Telefon: 
+420-608 500 949
Web adresa:
u-maxe.com
www.ceskehory.cz/umaxe

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák počasí Severák

počasí Josefův Důl počasí Josefův Důl


Poloha a dosažitelnost
Chata U MAXE Jizerské hory, Horní Maxov. Nabízíme ubytování ve stylovém objektu na polosamotě. Výhodná poloha nedaleko lyžařského areálu Severák 1km, Jizerská magistrála pro běžkaře 200m daleko. Parkování na vlastním parkovišti, dobrý příjezd i v zimě, pěkný výhled na Ještěd. Možnost stravování v sousední vyhlášené restauraci. Bedřichov a Špičák 6km, Liberec 15km, Jablonec 8km.
Vybavení a služby
Kapacita 12-16 osob, 6 ložnic, společenská místnost, společné sociální zařízení, 3x WC + nová koupelna. Jedná se o objekt s vlastním stravováním. Pokoje mají mycí kouty, jinak soc. zařízení je nově zrekonstruované. Kuchyň je vybavena nádobím pro 20 osob, elektrický sporák, sklokeramická deska s troubou, 2x lednice, mikrovlnná trouba, varné konvice, gril. Velká zahrada ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Výborné stravování v restauraci U Toníčka (600m), rozhledny Bramberk, Slovanka, Královka do 3km. Moderní koupaliště s občerstvením uprostřed lesů 2km, nebo Jablonecká přehrada 7km. Jablonecký bazén + 2x tobogán, vířivé vany atd. 7km, Liberec 15km (Aqapark, ZOO, Ještěd). Ideální cyklotrasy. Lyžařský areál Severák cca 1km, lyžařská školka, vlastní prof. učitel lyžování. Upravené trasy pro běžkaře v sousedství chaty.
Provozovatel: Kaiprová Naďa
Informace poskytnul: Kaiprová
TOPlist