Chata u kostela

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází přímo v obci Příchovice u Kořenova na náměstíčku vedle kostela. K objektu je přístup autem po celý rok. Máme vlastní parkoviště u penzionu. Pokud přijedete hromadnou dopravou vlakem (do Tanvaldu) můžeme pro Vás po dohodě dojet autem. Autobus zajíždí přímo do obce a zastávka je od nás vzdálená cca 200m. Organizované skupiny (školy v přírodě, lyžařské kurzy, školení atd.) se dostanou autobusem celoročně až k objektu.
Vybavení a služby
Penzion byl zrekonstruován v roce 2007. Všechny pokoje mají vlastní WC a sprchu a jsou vybaveny standardním nábytkem. Na pokojích nejsou palandy. Pokoje jsou prostorné od dvojlůžkových až po rodinný dvojpokojový apartmán s kapacitou 6 osob. Máme jeden pokoj pro osoby se sníženou pohyblivostí. Na pokojích nejsou kuchyňky a proto se tam nesmí vařit. Stravování probíhá v naší restauraci a to formou snídaně, nebo polopenze. Org. skupiny mají celodenní stravu, pokud není dohodnuto jinak. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V objektu je lyžárna, místo na uložení kol, stolní tenis, dětský koutek. Na vlastním pozemku máme malý bazén, pískoviště a houpačky. K posezení slouží restaurace(nekuřácká)a v létě venkovní terasa. Televize je umístěna pouze v restauraci. Penzion má pokrytí WIFI.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion je celoročně otevřen. Od jara do podzimu se v okolí dá pořádat turistika, cykloturistika. Nedaleko od nás je rozhledna a muzeum Járy Cimrmana, další rozhledna Štěpánka je vzdálená cca 1,5km. Nejbližší koupaliště je ve Zlaté Olešnici a Jablonci nad Nisou. Navštívit lze nedaleký Harrachov a to buď po vlastní ose, nebo vlakem (ozubnicovou železnicí). Kousek je to i do nedalekého Polska. V zimě se z Příchovic stává menší, ale vyhledávané středisko zimních sportů díky krásně upravené sjezdovce ve skiareálu U Čápa, dále pak mnoho kilometrů běžeckých tras.
TOPlist