PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Příchovice » Chata u kostela

Chata u kostela

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Příchovice
Adresa: 
Příchovice 329
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777940711
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chata-blazek.cz www.ceskehory.cz/chataukostela
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 52 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - Příchovice

Wi-Fi

Po domluvě

Horský penzion s celoročním provozem v rekreačním středisku Příchovice. Poskytujeme ubytování jak jednotlivcům, tak rodinám, nebo organizovaným skupinám v pokojích s vlastním sociálním zařízením a možností stravování ve vlastní restauraci.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází přímo v obci Příchovice u Kořenova na náměstíčku vedle kostela. K objektu je přístup autem po celý rok. Máme vlastní parkoviště u penzionu. Pokud přijedete hromadnou dopravou vlakem (do Tanvaldu) můžeme pro Vás po dohodě dojet autem. Autobus zajíždí přímo do obce a zastávka je od nás vzdálená cca 200m. Organizované skupiny (školy v přírodě, lyžařské... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v penzionu je možné ve 12ti pokojích s toaletou a sprchovým koutem, nebo vanou. Pokoje jsou dvojlůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové, pětilůžkové, jeden pokoj je šestilůžkový, dále nabízíme jeden rodinný apartmán skládající se ze dvou pokojů s celkem 6-ti lůžky. Jeden pokoj (čtyřlůžkový) je uzpůsoben pro osoby se sníženou pohyblivostí a to včetně WC a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion je celoročně otevřen. Od jara do podzimu se v okolí dá pořádat turistika, cykloturistika. Nedaleko od nás je rozhledna a muzeum Járy Cimrmana, další rozhledna Štěpánka je vzdálená cca 1,5km. Nejbližší koupaliště je ve Zlaté Olešnici a Jablonci nad Nisou. Navštívit lze nedaleký Harrachov a to buď po vlastní ose, nebo vlakem (ozubnicovou železnicí). Kousek je to... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Pleskač
Informace poskytnul: Jan Pleskač
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz