Chata Stará Škola

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme ubytování v klidném prostředí na polosamotě Jizerských hor v chatě Stará škola obci Zásada - Zbytky, nedaleko Tanvaldu. Souřadnice objektu: 50°42'34.378"N, 15°16'4.097"E
Vybavení a služby
Celková kapacita je 44 lůžek ve 12 pokojích. K dispozici je vybavená kuchyň a jídelna a společenská místnost o velikosti 50m2 s ping-pongovám stolem. Chata je vytápěna ústředním topením. Sociální zařízení je společné v přízemí, dostatek studené i teplé vody. Parkoviště je u objektu.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Nejbližší lyžařské sjezdovky: Zásada, Tanvaldský Špičák,Plavy, Smržovka, Rejdice apod. Kolo, běžky a sáňkování je možné v místě. Osada Jizerka vhodná pro běžkaře, cyklisty i pěší tůry. Plavecký bazén s tobogány a saunou v Jablonci n.Nisou. V letních měcích Jablonecká přehrada.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz