PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Zbytky » Chata Stará Škola

Chata Stará Škola

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Zásada, Zbytky
Adresa: 
Zásada - Zbytky 164
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-734 640 289
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-stara-skola
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 44 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Zásada

Po domluvě

Nabízíme ubytování v Jizerských horách v Chatě Stará škola. Celková kapacita je 44 lůžek ve dvanácti pokojích. K dispozici je vybavená kuchyň a jídelna a společenská místnost s ping-pongovým stolem. Ubytování je vhodné pro skupiny nebo rodiny s dětmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme ubytování v klidném prostředí na polosamotě Jizerských hor v chatě Stará škola obci Zásada - Zbytky, nedaleko Tanvaldu. Souřadnice objektu: 50°42'34.378"N, 15°16'4.097"E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková kapacita je 44 lůžek ve 12 pokojích. K dispozici je vybavená kuchyň a jídelna a společenská místnost o velikosti 50m2 s ping-pongovám stolem. Chata je vytápěna ústředním topením. Sociální zařízení je společné v přízemí, dostatek studené i teplé vody. Parkoviště je u objektu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nejbližší lyžařské sjezdovky: Zásada, Tanvaldský Špičák,Plavy, Smržovka, Rejdice apod. Kolo, běžky a sáňkování je možné v místě. Osada Jizerka vhodná pro běžkaře, cyklisty i pěší tůry. Plavecký bazén s tobogány a saunou v Jablonci n.Nisou. V letních měcích Jablonecká přehrada.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Mužíček
Informace poskytnul: Jan Mužíček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz