Poloha a dosažitelnost

Chata nabízí ubytování v klidném prostředí CHKO Jeseníky, přímo u sjezdovky Stará Ves u Rýmařova. Je vhodná pro rekreaci spřátelených rodin, pro pořádání škol v přírodě, lyžařských kurzů, milovníky turistiky, cykloturistiky, houbaření, lyžaře a běžkaře. Chata stojí samostatně a pronajímá se vždy celá. Zahrada, parkoviště není sdílené s jinými objekty. Chata je mimo hlavní komunikaci, ale zároveň snadno dostupná. Autobus Stará Ves - Rýmařov. Rýmařov 5km.

  Vybavení a služby

Chata pro 25-37 osob, 2x 3-lůžkový pokoj, 5x 4-lůžkový a 1x 6-lůžkový pokoj. Sprchy a toalety společné. Dále je k dispozici jeden pokoj pro 5 osob s vlastním sociálním zařízením. Plně vybavená kuchyně (tři lednice, dva sporáky, mikrovlnka, rychlovarná konvice, myčka na nádobí), velká společenská místnost s televizí a dětským koutkem. Na chodbě je profi stolní fotbálek. Možnost úschovy lyží a kol. Před chatou je k dispozici ohniště, gril, hřiště a v letních měsících trampolína.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Blízká lyžařská střediska: Ski areál Stará Ves (20m), Nová Ves u Rýmařova, Čertova hora, Karlov, Avalanche, Myšák, Kazmarka, Klepáčov. Místa v okolí: hrad Sovinec, Rešovské vodopády, CHKO Jeseníky, Praděd, zámek Bruntál, zámek a ruční papírna ve Velkých Losinách, lázně Karlova Studánka, vyjížďky na koních (3km) Moravice. Možnosti koupání: Velké Losiny - termály, koupaliště Paseka, vodní nádrž Slezská Harta, přehrada Krásné, koupaliště Bruntál a Rapotín

Zpět


TOPlist
  Chata Liga 100 Stará Ves u Rýmařova
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Liga 100
Ceník ubytování a stravování