Poloha a dosažitelnost

Autem: z Jablonce nad Nisou cca 4km směr Janov. V Janově po hlavní silnici 1,5km kolem kostela a po 300m odbočit vpravo. Z Liberce přes obec Bedřichov (cca 12km). Autobusem: z Jablonce nad Nisou autobus č.101 (interval 30-60 minut), zastávka "Janov samoobsluha".

  Vybavení a služby

Chata Rychtářka poskytuje ubytování v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na pokojích je dostupné wifi připojení k internetu. Součástí je stylová restaurace, určena pouze pro hosty penzionu. K pobytu je možné využít zahradní prostory a terasu pro občerstvení, zahradní posezení, grilování i pořádání soukromých a klubových akcí. K vybavení restaurace patří TV, DVD karaoke, data projektor, projekční plátno, WiFi připojení k internetu a společenské hry. Pro děti je na zahrádce během léta k dispozici dětský a sportovní koutek s trampolínou, venkovní nafukovací rodinný bazén Tampa a pískoviště pro nejmenší.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

LETNÍ SEZÓNA: TURISTIKA - Jizerská magistrála pro pěší turistiku. Rozhledny - Královka, Bramberk, Slovanka, Černá Studnice, Petřín, Štěpánka Liberec 10km - Ještěd, ZOO, zábavní centrum Babylon, Botanická zahrada Koupání - přehrady v Josefově Dole, Jablonci n/N, Souš, bazény v Jablonci n/N a v Liberci. CYKLOTURISTIKA - trasy všech náročností, cyklobusy. Bobová dráha a dětské hřiště s lezeckou stěnou přímo v Janově n/N • ZIMNÍ SEZÓNA: BĚŽKAŘSKÉ TRASY - Jizerská magistrála, Bedřichov cca 2km. LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA - Severák, Hrabětice, Bedřichov, Josefův Důl, Tanvaldský Špičák a Ještěd

Zpět


TOPlist
  Chata Rychtářka Janov nad Nisou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Rychtářka
Ceník ubytování a stravování