PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Janov nad Nisou » Chata Rychtářka

Chata Rychtářka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Janov nad Nisou
Adresa: 
Janov nad Nisou 101
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 131 622, +420-727 883 212
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-rychtarka.cz www.ceskehory.cz/chata-rychtarka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 570 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichov

počasí Severák

Wi-Fi

Po domluvě

Stylová roubená chalupa s celkovou kapacitou 40 lůžek v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je restaurace, terasa, trampolína, pískoviště parkování, wifi, data projektor a plátno. Vhodné i pro firemní a společenské akce. Možno pronajmout celý objekt s využitím služeb.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Autem: z Jablonce nad Nisou cca 4km směr Janov. V Janově po hlavní silnici 1,5km kolem kostela a po 300m odbočit vpravo. Z Liberce přes obec Bedřichov (cca 12km). Autobusem: z Jablonce nad Nisou autobus č.101 (interval 30-60 minut), zastávka "Janov samoobsluha".

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Rychtářka poskytuje ubytování v 9 pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na pokojích je dostupné wifi připojení k internetu. Součástí je stylová restaurace, určena pouze pro hosty penzionu. Možnost polopenze. K pobytu je možné využít zahradní prostory a terasu pro občerstvení, zahradní posezení,i pořádání soukromých a klubových akcí. K vybavení restaurace... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

LETNÍ SEZÓNA: TURISTIKA - Jizerská magistrála pro pěší turistiku. Rozhledny - Královka, Bramberk, Slovanka, Černá Studnice, Petřín, Štěpánka Liberec 10km - Ještěd, ZOO, zábavní centrum Babylon, Botanická zahrada Koupání - přehrady v Josefově Dole, Jablonci n/N, Souš, bazény v Jablonci n/N a v Liberci. CYKLOTURISTIKA - trasy všech náročností, cyklobusy. Bobová... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chata Rychtářka s.r.o.
Informace poskytnul: Miroslav Štrop
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz