Chata Roubenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v obci Bělá pod Pradědem, vedle hlavní komunikace spojující města Šumperk a Jeseník. V létě i v zimě je snadno dostupná. Zastávka autobusu je vzdálená cca 50m.
Vybavení a služby
V přízemí se nachází velká kuchyň spojená s obývacím pokojem a jídelnou. Kuchyň je plně vybavená - varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka, dřez, velká pracovní plocha a dostatek nádobí pro 14 osob. Dále je zde velká koupelna s vanou a sprchovým koutem. V přízemí se také nachází jedna dvoulůžková ložnice s krásnou dubovou podlahou. V patře jsou tři čtyřlůžkové ložnice, které jsou vybaveny prostornými skříněmi. Nachází se zde také dvě menší koupeny s vanou a sprchovým koutem. Před chatou je dostatek parkovacího místa, až pro 5 automobilů. Zahrada za domem je velmi prostorná, což ocení zejména vaše děti a domácí mazlíčci. Na zahradě je bazén, trampolína, pískoviště, posezení s ohništěm a grilem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zasportovat si lze v cca 1km vzdáleném areálu, který nabízí tenis, volejbal, nohejbal, košíkovou nebo malou kopanou. Za nepříznivého počasí je možno využít služeb místního relax centra a zahrát si bowling, squash, nebo využít široké nabídky lázní Priessnitz v Jeseníku. Příznivci přírodního koupání si mohou užít čisté vody v nedalekých zatopených lomech, nebo se vydat na polská jezera s písčitou pláží.
TOPlist