Chata pod Mravenečníkem - Poloha, Služby, Okolí

Chata pod Mravenečníkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata pod Mravenečníkem je místo pro vaši dovolenou s přáteli a rodinou. Horská Chata pod Mravenečníkem se nachází v klidné části obce Loučná nad Desnou. Objekt se skládá ze dvou samostatných chat pro 16 a 21 osob, proto je ideální především pro větší skupiny. K lyžařskému svahu Kouty je to pouze 300 metrů. Po lyžování je Vám k dispozici společenská místnost s krbem a finská sauna. Přijeďte si k nám užít kouzelnou atmosféru Hrubého Jeseníku a strávit pohodovou dovolenou se svými blízkými. Letní měsíce u nás svádí ke koupání, procházkám krásnou přírodou či výletům po okolí. Po dlouhých túrách si nejlépe odpočinete na naší venkovní terase nebo v altánu s grilem. Hotovou oázou klidu je pak posezení u potůčku, kde vás nebude nic rušit.
Vybavení a služby
CHATA Č.156 – kapacita 21 osob: V přízemí této části chaty najdete ubytování ve třech 4lůžkových pokojích, 2x WC a koupelnu se sprchovým koutem. Podkroví nabízí komfortní ubytování ve dvou apartmánech s vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou. I zde můžete využít zařízené kuchyně s jídelnou a společenské místnosti s krbem. • CHATA Č.155 – kapacita 16 osob: Přízemí objektu tvoří dva 4lůžkové pokoje, 2x WC a koupelna se sprchovým koutem. V podkroví se nachází taktéž dva pokoje pro 4 osoby, 1x WC a koupelna. Ubytovaným je k dispozici plně vybavená kuchyň s elektrickými spotřebiči a lednicí, jídelna a společenská místnost s krbem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Ski areál Kouty (0,1km), Lyžařský areál Přemyslov (2,7km) Ski areál Červenohorské sedlo (5km), Plavecká hala Červenohorské sedlo (5km), Termální lázně Velké Losiny (10km), Aquacentrum Šumperk (15km), Lázně Bludov (25km), Lázně Jeseník (30km) • Letní aktivity: Bike park Kouty (0,1km), značené cyklotrasy (0,2km), tenisové kurty Kouty nad Desnou (0,5km), projížďky na koních Loučná nad Desnou (5km), koupaliště a minigolf Velké Losiny (10km), koupaliště Rapotín (12km), vyhlídkové lety v Šumperku (20km), vodní nádrž Krásné (23km) • Tipy na výlet: hrady – Bouzov (50km), Sovinec (50km), zámky – Velké Losiny (10km), Kolštejn (15km), Úsov (40km), Javorník (50km), muzea – Velké Losiny (10km), Rapotín (15km), Jeseník (30km), jeskyně – Na Špičáku (38km), Na Pomezí (40km), Javořičské (45km), vyhlídky, rozhledny – Háj (25km), Zlatý Chlum (30km), Praděd (50km). Více na http://www.koutynaddesnou.info
TOPlist