PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horské chaty Peklo

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chaty Peklo jsou dostupné pouze vlastní dopravou, nejbližší autobusová a vlaková stanice je 2,5km vzdálená. Z Jablonce nad Nisou směr Tanvald v Lučanech odbočit směr Josefův Důl. V Josefově Dole se řiďte ukazately na chatu Peklo, hotel Peklo, hotel Nebe. U hotelu Peklo pokračujte dalších 400m do kopce. V zimních měsících je nutné vybavení sněhovými řetězy, nebo 4WD. Poloha chaty GPS: 50°47'41.921"N, 15°13'25.51"E
Vybavení a služby
Chaty peklo jsou dva objekty tradičních horských chat ve vzdálenosti 20m od sebe. Obě chaty fungují společně, takže doplňkové služby a společné zázemí obou chat lze využívat nezávisle na tom, kde jste ubytováni. Základy dolní budovy byly položeny v roce 1850, budova prošla několika rekonstrukcemi, poslední v roce 2009. Horní budova, už dříve známa jako Josefka, byla rekonstruována v roce 2012. Rekonstrukce nastavily současný standard vhodný jak pro pobyty skupin, tak rodinnou rekreaci. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, k dispozici je WiFi ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, v apartmánech je malá kuchyňka. Ostatní mají možnost vaření v kompletně a moderně vybavených společných kuchyních. Ve dvou společenských místnostech jsou velkoformátové televize, audio i domácí kino. Společenské místnosti lze upravit i jako konferenční. V areálu budov je k dispozici privátní wellness – finská sauna, infrasauna, vířivka, posilovna. V obou budovách jsou lyžárny s kopyty na mazání lyží, která se na období bez sněhu promění na úschovny kol. Umožňujeme mytí kol a lehký servis. Své oblečení a boty usušíte v případě nepříznivého počasí v sušárně. Obě chaty jsou vytápěny biomasou. V zimním období je vždy upravována nástupní trasa k Jizerské magistrále Jizerskou o.p.s nebo vlastní rolbou při změně sněhových podmínek. Po domluvě je možnost úpravy stop pro tréninkové účely.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerské hory jsou ideálním místem provozování turistiky, cykloturistiky, nordic walking, či jen pobytu v čistém horském prostředí. Lesy jsou v létě plné borůvek, na podzim se najdou hříbky i brusinky. Chata se nachází v druhém pásmu CHKO Jizerské hory. Okolí je čistá horská krajina. Koupání: Řeka Kamenice 3km, Plavecký bazén Jablonec 13km, Přehrada Mšeno 13km, Akvapark Babylon Liberec 17km. Jiná místa v Jizerských horách: Osada Jizerka 15km, Smědava 10km, Kristiánov 12km, Přehradní nádrž Josefův Důl 4km, Bedřichov 10km. V zimě běžci se ocitnou v ráji stop a okruhů spravovaných Jizerskou OPS. Po tří kilometrovém stoupání se ocitnou na Jizerské magistrále v blízkosti několika křižovatek se škálou možností plánovat okruhy dle chuti a kondice. Sjezdaři najdou řadu vleků v nejbližším okolí Josefova Dolu. Vlek Luciper 400m od chaty, areály na Tanvaldském Špičáku 5km, areál malý Semerink 6km, areál Bedřichov 10km, areál Ještěd 20km, areál Harachov 22km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz