PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Josefův Důl » Horské chaty Peklo

Horské chaty Peklo

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Josefův Důl
Adresa: 
Chata PEKLO, Josefův Důl č.p. 18
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 232 913
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatapeklo.cz www.ceskehory.cz/chatapeklo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 40 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 810 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Bedřichov

počasí Josefův Důl

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Sauna

Chaty se nachází v oblasti Peklo Josefův Důl, v nadmořské výšce 810mnm, svou polohou v geometrickém středu Jizerských hor a výškou jsou ideálním místem pro výlety v zimním i letním období. Ubytování v apartmánech s kuchyňkou a pokojích s vlastním sociálním zařízením. WiFi, sauna, společná kuchyňka

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chaty Peklo jsou dostupné pouze vlastní dopravou, nejbližší autobusová a vlaková stanice je 2,5km vzdálená. Z Jablonce nad Nisou směr Tanvald v Lučanech odbočit směr Josefův Důl. V Josefově Dole se řiďte ukazately na chatu Peklo, hotel Peklo, hotel Nebe. U hotelu Peklo pokračujte dalších 400m do kopce. V zimních měsících je nutné vybavení sněhovými řetězy, nebo 4WD. Poloha chaty GPS: 50°47'41.921"N, 15°13'25.51"E

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chaty peklo jsou dva objekty tradičních horských chat ve vzdálenosti 20m od sebe. Obě chaty fungují společně, takže doplňkové služby a společné zázemí obou chat lze využívat nezávisle na tom, kde jste ubytováni. Základy dolní budovy byly položeny v roce 1850, budova prošla několika rekonstrukcemi, poslední v roce 2009. Horní budova, už dříve známa jako Josefka, ... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jizerské hory jsou ideálním místem provozování turistiky, cykloturistiky, nordic walking, či jen pobytu v čistém horském prostředí. Lesy jsou v létě plné borůvek, na podzim se najdou hříbky i brusinky. Chata se nachází v druhém pásmu CHKO Jizerské hory. Okolí je čistá horská krajina. Koupání: Řeka Kamenice 3km, Plavecký bazén Jablonec 13km, Přehrada Mšeno 13km,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miloslava Havlíčková
Informace poskytnul: Míla Havlíčková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz