Chata Lyžař

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází na polosamotě u lesa, v obci Loučná nad Desnou-Přemyslov. Parkovací místa přímo u chaty na vlastním pozemku. Autobusové spojení: ze Šumperka přímý spoj (zastávka se nachází cca 2 km od objektu). Vlakové spojení: ze Šumperka přímý spoj (zastávka se nachází cca 2 km od objektu).
Vybavení a služby
Rekreační chata má 3 komfortně zařízené apartmány (kapacita až 26 osob), každý se samostatným vchodem. Apartmán č.1 - 8 lůžek (2 samostatné ložnice), Apartmán č.2 - 8 lůžek + 2 přistýlky (2 samostatné ložnice, možnost 2 přistýlek), Apartmán č.3 - 8 lůžek (2 samostatné ložnice). Vybavení každého apartmánu: velká obývací místnost s kachlovými kamny, kuchyňským a jídelním koutem, 2 samostatné ložnice (v každé 4 lůžka), koupelna se sprchovým koutem a WC. V kuchyni je plně vybavená kuchyňská linka, lednička s mrazákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák, televizor se satelitním přijímačem, elektrické topení (akumulačky), teplá a studená voda, úschovna lyží, kol, venkovní posezení, gril, bazén, dětská skluzavka, houpačka, trampolína, stolní tenis, pískoviště. Majitel neposkytuje ložní prádlo, požaduje úhradu elektrické energie, paliva do krbu, rekreační poplatky. Parkování přímo u chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Umístění na polosamotě v nadmořské výšce 700 m zaručuje nejen úchvatný výhled na okolní hory, ale i nanejvýš příjemnou celoroční rekreaci v nádherném prostředí Jeseníků. LETNÍ AKTIVITY: u chaty velká zahrada, posezení pod osvětlenou pergolou s možností grilování, zahradní domeček pro děti, trampolína, houpačka, skluzavka, pískoviště, bazén, stolní tenis, branky na fotbal, dětský zahradní nábytek. Ideální pro pobyt s dětmi. Možnost rybolovu v řece a obecním rybníce, tenisové kurty, přes 100km oficiálních tras pro horská kola, houbaření hned u chaty. Šumperk (cca 15km) - plavecký areál, nákupní centra, kino, divadlo atd. Velké Losiny (9km) - možnost návštěvy zámku a výrobny ručního papíru - dále nově otevřený THERME PARK Velké Losiny - 9 termálních bazénů = 1500m2 vodních ploch, termální park jediný svého druhu v ČR, bazény napouštěné přírodní termální vodou, sauny. Ostatní - atraktivní možnost shlédnutí přečerpávací elektrárny Dlouhé Stráně - obdobně možnost shlédnutí blízkých větrných elektráren - jeskyně Na Pomezí - Červenohorské sedlo (cca 6km). ZIMNÍ AKTIVITY: Ski areál Přemyslov – čtyřsedačková lanovka (délka 1250 m). Slevy na skipasy pro hosty naší chaty!!! Skibus od chaty. Ski areál Kouty - jediná 6-ti sedačková lanovka v ČR (www.kouty.cz). Lyžování na Červenohorském sedle, kam vede z Koutů kyvadlová autobusová doprava.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz