Chata Lužanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační dům se nachází v podhůří Jizerských hor v obci Raspenava. 1km do poutního města Hejnice, 1km od Lazní Libverda. Možnost dopravy vlakem z Liberce do stanice Raspenava, zde přestup na Hejnice. Výstup ve stanici Lužec pod Smrkem. Objekt se nachází 600m od vlakové zastávky. Další možnost dopravy je autobusem z Liberce do Raspenavy. Výstup ve stanici Raspenava - Interiér. Vzdálenost k Lužance 700m. Po domluvě zajistíme při příjezdu vlakem či autobusem přepravu osob i zavazadel (zdarma).
Vybavení a služby
Obývací pokoj, TV , sedací souprava, krbová kamna s výměníkem a rozvodem do radiátorů, pokoj se dvěmi lůžky, plně vybavená kuchyň - el.sporák, mikrovlnná trouba, varná konev, topinkovač, lednice s mražákem, stůl pro osm osob. Z kuchyně vstup na venkovní zastřešenou terasu, kde se nachází zahradní gril s příjemným posezením. V přízemí jsou dvě koupelny, v každé je umývadlo, sprchový kout, WC. El. bojler pro ohřev vody. Infrasauna pro 3 osoby. Chodba - el.šipky, stolní fotbálek, veranda. V podkroví jsou 3 pokoje - 1 x - dvoulůžkový s manželskou postelí, 1 x čtyřlůžkový manželská postel + 2 lůžka, 1 x - 1 lůžko + přistýlka. ( Přistýlka je plnohodnotné kvalitní rozkládací lůžko do 100 kg).Z patra domu vstup na terasu (20m2)s překrásným výhledem na Jizerské hory. Na zahradě je pískoviště, houpačka, trampolína o průměru 3m. K dispozici je prostor pro uložení kol a lyží. Wifi - internet.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lázně Libverda (1km) - možnost zakoupení procedůr, masáže, elektroléčba, rehabilitace aj. Nejbližší obchod a restaurace 0,8km. Cykloturistika (značené trasy), SINGLTREK (je první síť singltrekových stezek v České rep. navržena pro max. prožitek z jízdy na kole - nástup 2km od chaty), tenisové kurty 1,5km, jízda na koni 2km. Turistické cíle: krásy Jizerských hor, rašeliniště Jizery a Jizerky, Černá jezírka, vodní nádrž Souš, rozhledna Smrk 1124m a spousty dalších. Velké množství upravovaných běžeckých tratí - autobusová doprava na Smědavu pro převoz kol a lyží - ráno tam, večer zpět. Lyžařské středisko Bedřichov, Ještěd (25km, 800m.n.m.). Lyžařské středisko v Polsku (14km) - Swieradow Zdrój - sjezdovka 2,5km - kabinová lanovka letní a zimní provoz. Nejbližší vlek pro nenáročné 2km. Město Liberec 20km - aquapark - zábavné centrum, botanická a zoologická zahrada, lanovka na Ještěd, divadla, muzea, multikina... Městečko Hejnice 1km - poutní místo, chrám Panny Marie, letní kino, posilovna, mnoho restaurací, diskotéka... Hrad a zámek Frýdlant v Č. 8km, Grabštejn, zámek Lemberk. Koupaliště v Raspenavě (moc hezké, nově zrekonstruované), koupaliště Hejnice 2km, přírodní rybník v Pekle 0,6km. Výlety: Polsko - Zlotnické a Lešeňské jezero - 22km, hrad Zcocha. Německo - jezero Berzdorfer - 31km. Golf - Ypsilon 10km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz