Chata Lužanka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování: 250,- Kč/osoba/noc
Minimální cena za chatu v zimní sezóně 1.250,- Kč/objekt/noc.

SILVESTROVSKÝ POBYT - TÝDENNÍ POBYT PRO 8 OSOB - 19.600,- Kč.(Vratná kauce 3.000,- Kč).
Letní sezona - ceny
Ubytování: 280,- Kč/osoba/noc
Minimální cena za chatu v letní sezóně 1.800,- Kč/objekt/noc.(1-6 osob). 7-8 osob 280,- Kč/os./noc.
Období mimo sezónu - ceny
Ubytování: 250,- Kč/osoba/noc
Minimální cena za chatu mimo sezónu - 1.250,- Kč/objekt/noc
Slevy:
V případě požadavku na kratší nebo delší termín ubytování nebo jiný počet osob je potřeba vyřídit objednávku telefonicky nebo e-mailem!
Další informace:
Umožníme UBYTOVÁNÍ NA 1 NOC (1 os. 500,- Kč/chata/noc, 2-8 os. 350,- Kč/osoba/noc) POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ S MAJITELEM!Pronajímá se vždy celý objekt!
Vratná kauce - 2.000,- Kč.
Platba za spotřebovanou energii a otop.

Stornovací poplatky:


Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 10 dní před nástupem na ubytování. Začíná - li Váš pobyt za 10 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace.Stornovací poplatky


V případě storna objednaných služeb budou klientovi vyúčtovány níže uvedené stornopoplatky:30 dní před nástupem je stornopoplatek 50% z konečné ceny pobytu.

7 dní před nástupem je stornopoplatek 100% z konečné ceny pobytu.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz