Poloha a dosažitelnost

Horský hotel se nachází v rekreačním areálu "KOPŘIVNÁ" v Malé Morávce, jen několik kilometrů za Rýmařovem na úpatí nejvyšší hory Jeseníků Praděd. Neopakovatelné kouzlo dává místu, jež se nachází v nadmořské výšce 740m, jeho poloha v malebném údolí přítoku řeky Moravice. Nenechte se však mýlit horskou lokalitou - v žádném případě se nejedná o sezónní záležitost! Kopřivná a okolí je přitažlivá v každou roční dobu.

  Vybavení a služby

Horský hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů. • Pokoje Classic nabízíme zejména v moderním stylu TREND s výraznými prvky v designu interiéru, tak také v selském stylu s nábytkem z masivního dřeva a prvky selské jizby. • Pokoje SUPERIOR jsou bohatěji prostorově řešeny, nabízejí krásný výhled do okolní přírody a nacházejí se v klidovějších částech hotelu ve druhém a třetím patře. Pokoje SUPERIOR jsou vybaveny minibarem, LCD TV a varnou konvici s kávou a čajem.Oblíbené jsou zejména pokoje v moderním stylu TREND se zajímavě propracovaným interiérem s prvky kamenných resp. dřevěných obkladů nebo podkrovní pokoje s trámovím. • Dále nabízíme ubytování v objektu MAJA. • Naše restaurace je moderní nekuřácký prostor s nápaditým designem. Vychutnejte si nejen pokrmy, ale i jedinečný výhled na Jeseníky z proskleného interiéru nebo z venkovní terasy. Podáváme to nejlepší z české kuchyně v klasické i současné úpravě. Připravili jsme výběr specialit pro všechny typy strávníků – od vegetariánů po náročnou klientelu. Myslíme také na Vaše děti. Věříme, že hostům náleží to nejlepší, proto je veškeré jídlo domácí. Snídani podáváme v podobě bohatých švédských stolů. • Další služby: čtyřsedačková lanovka, lyžařský vlek, vířivka, sauna, multifunkční hřiště, lezecká stěna, fitness, vyhřívaný venkovní bazén, půjčovna horských kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V létě cyklotrasy, naučné stezky, turistika, v zimě běžecké trasy a lyžování. FUNpark Kopřivná v těsné blízkosti nabízí 14 atrakcí (bikepark, single tracky, lezecké stěny, trampolíny, sjezdové buginy a koloběžky, elektrické motorky a 4kolky, více na webových stránkách www.koprivna.cz) FUNpark je vybaven občerstvením a pohodlným posezením. FUNpark se otevírá vždy 1.6. a končí 31.8. Lyžařský klub tréninkové centrum TC PRADĚD. Naše sídlo je při rekreačním areálu "KOPŘIVNÁ" v Malé Morávce. Naší snahou je vytvářet podmínky pro rozvoj mladých talentovaných sjezdařů s cílem jejich zařazení do úzké špičky české reprezentace v jednotlivých kategoriích a dosahování kvalitních výsledků na úrovni České republiky, mezinárodních závodů.

Zpět


TOPlist
  Horský hotel Kopřivná Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horský hotel Kopřivná
Ceník ubytování a stravování