Horský hotel Kopřivná - Poloha, Služby, Okolí

Horský hotel Kopřivná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský hotel se nachází v rekreačním areálu "KOPŘIVNÁ" v Malé Morávce, jen několik kilometrů za Rýmařovem na úpatí nejvyšší hory Jeseníků Praděd. Neopakovatelné kouzlo dává místu, jež se nachází v nadmořské výšce 740m, jeho poloha v malebném údolí přítoku řeky Moravice. Nenechte se však mýlit horskou lokalitou - v žádném případě se nejedná o sezónní záležitost! Kopřivná a okolí je přitažlivá v každou roční dobu.
Vybavení a služby
Horský hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů. • Pokoje Classic nabízíme zejména v moderním stylu TREND s výraznými prvky v designu interiéru, tak také v selském stylu s nábytkem z masivního dřeva a prvky selské jizby. • Pokoje SUPERIOR jsou bohatěji prostorově řešeny, nabízejí krásný výhled do okolní přírody a nacházejí se v klidovějších částech hotelu ve druhém a třetím patře. Pokoje SUPERIOR jsou vybaveny minibarem, LCD TV a varnou konvici s kávou a čajem.Oblíbené jsou zejména pokoje v moderním stylu TREND se zajímavě propracovaným interiérem s prvky kamenných resp. dřevěných obkladů nebo podkrovní pokoje s trámovím. • Dále nabízíme ubytování v objektu MAJA. • Naše restaurace je moderní nekuřácký prostor s nápaditým designem. Vychutnejte si nejen pokrmy, ale i jedinečný výhled na Jeseníky z proskleného interiéru nebo z venkovní terasy. Podáváme to nejlepší z české kuchyně v klasické i současné úpravě. Připravili jsme výběr specialit pro všechny typy strávníků – od vegetariánů po náročnou klientelu. Myslíme také na Vaše děti. Věříme, že hostům náleží to nejlepší, proto je veškeré jídlo domácí. Snídani podáváme v podobě bohatých švédských stolů. • Další služby: čtyřsedačková lanovka, lyžařský vlek, vířivka, sauna, multifunkční hřiště, lezecká stěna, fitness, vyhřívaný venkovní bazén, půjčovna horských kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě cyklotrasy, naučné stezky, turistika, v zimě běžecké trasy a lyžování. FUNpark Kopřivná v těsné blízkosti nabízí 14 atrakcí (bikepark, single tracky, lezecké stěny, trampolíny, sjezdové buginy a koloběžky, elektrické motorky a 4kolky, více na webových stránkách www.koprivna.cz) FUNpark je vybaven občerstvením a pohodlným posezením. FUNpark se otevírá vždy 1.6. a končí 31.8. Lyžařský klub tréninkové centrum TC PRADĚD. Naše sídlo je při rekreačním areálu "KOPŘIVNÁ" v Malé Morávce. Naší snahou je vytvářet podmínky pro rozvoj mladých talentovaných sjezdařů s cílem jejich zařazení do úzké špičky české reprezentace v jednotlivých kategoriích a dosahování kvalitních výsledků na úrovni České republiky, mezinárodních závodů.
TOPlist