Chata Javorná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Javorná se nachází 13km od střediska cestovního ruchu Železné Rudy a 15km od hranic se Spolkovou republikou Německo v chráněném území Šumavy. Chata se nachází v chatové osadě v obci Javorná. Spodní část zahrady sousedí přímo s lesem.
Vybavení a služby
Na zahradě je k dispozici venkovní bazén, gril, pískoviště a houpačka. V suterénu se nachází garáž,WC + sprcha a společenská místnost, kde je dovoleno kouření. Zbytek objektu je nekuřácký. Přízemí tvoří plně vybavená kuchyň, koupelna + WC a společenská místnost s krbem, TV/SAT a DVD přehrávačem. První patro je tvořeno třemi samostatnými ložnicemi. Každá obsahuje manželskou postel + jedno samostatné lůžko. K dalšímu vybavení patří dětská postýlka, dětská jídelní židlička a pračka. V prvním patře je umístěno také WC. Celý objekt je vytápěn elektrickým topením. Chata se pronajímá vždy na týdenní pobyty tj. od soboty do soboty( 7 nocí). Pouze mimo sezónu nebo na poslední chvíli, je možno pronajmout i na víkend nebo po dohodě jinak. Pozemek je otevřený, je zde dostatek místa pro parkování přímo u objektu asi pro 4 auta.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V zimním období je hlavním lákadlem Ski areál Javorná, který je přímo v obci, vzdálen asi 500m od objektu. V blízkém okolí, se nachází další velké ski areály např. Špičák (14km), Grose Arber (24km). V zimním období je v okolí mnoho upravených běžeckých tras. V letním období je možné využít veškeré venkovní vybavení chaty (bazén, gril, zahradu), ale také vybavení v obci tj. hřiště s venkovním bazénem a tennisový kurt. V ostatních obdobích lze hojně využívat cyklistické a turistické trasy, kterých je v okolí nespočet. V okolí je také mnoho kulturních památek jako zříceniny hradů Velhartice, Rabí, Kašperk a mnoho přírodních památek jako slatě, jezera, rozhledny, apod.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz