Chata Javorná

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Javorná
Adresa: 
Javorná 40, Klatovy 339 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 720 269, 604 455 358
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chatajavorna.php5.cz
www.ceskehory.cz/chatajavorna

kapacita  kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Čachrov počasí Čachrov

počasí Javorná počasí Javorná

Javorná hlásí 50 - 80 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
Javorná se nachází 13km od střediska cestovního ruchu Železné Rudy a 15km od hranic se Spolkovou republikou Německo v chráněném území Šumavy. Chata se nachází v chatové osadě v obci Javorná. Spodní část zahrady sousedí přímo s lesem.
Vybavení a služby
Na zahradě je k dispozici venkovní bazén, gril, pískoviště a houpačka. V suterénu se nachází garáž,WC + sprcha a společenská místnost, kde je dovoleno kouření. Zbytek objektu je nekuřácký. Přízemí tvoří plně vybavená kuchyň, koupelna + WC a společenská místnost s krbem, TV/SAT a DVD přehrávačem. První patro je tvořeno třemi samostatnými ložnicemi. Každá obsahuje... více >>
Rekreace a služby v okolí
V zimním období je hlavním lákadlem Ski areál Javorná, který je přímo v obci, vzdálen asi 500m od objektu. V blízkém okolí, se nachází další velké ski areály např. Špičák (14km), Grose Arber (24km). V zimním období je v okolí mnoho upravených běžeckých tras. V letním období je možné využít veškeré venkovní vybavení chaty (bazén, gril, zahradu), ale také vybavení v... více >>
Provozovatel: Václav Hlaváč
Informace poskytnul: Holečková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz