Chata Horalka - Kouty nad Desnou - Poloha, Služby, Okolí

Chata Horalka - Kouty nad Desnou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dřívější myslivecká chata pro 12 osob leží uprostřed horské obce Kouty, naproti sedačkové lanovce a v klidné části ve středu Jeseníků. Dětský bazén, sauna, herna a 3x ložnice. Nedaleko od chaty se nachází rovněž známý rekreační areál Červenohorské sedlo (1.030 m.n.m.), které je východiskem na všechny strany Jeseníků. Termální aquapark 8km.
Vybavení a služby
Vybavení chaty je pěkné, stylové a částečně s dřevěným obložením. Podlahy jsou převážně dřevěné s dlažbou. V přízemí je prostorný obývací pokoj spojený s velkou vybavenou kuchyní a jídelnou, 1x ložnice se 4 lůžky, koupelna se sprchou, WC, zastřešená veranda s posezením, herna se stolním tenisem, sedací souprava, tv-lcd, lednice, mraznička, myčka nádobí, el.sklokeram. sporák, mikr. trouba, var. konvice, toustovač, krbová kamna, el.topení- akumulačky, wifi-internet, dětský bazén a infrasauna pro 3 osoby-zdarma. V I.patře jsou další dvě ložnice 1x4 lůžka a 1x4 lůžka a druhé WC. Dále je k dispozici gril, kryté venkovní posezení a možnost úschovy kol, lyží a kočárků. Majitel neposkytuje ložní prádlo, požaduje hradu dřeva, el. energie a rekr.poplatek obci. Parkování je celoročně hned u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařská škola a vleky 200m od chaty. Výlety: Vel.Losiny lázně, zámek, minigolf, termální aquapark , lázně Lipová a Jeseník, mechová jezírka na Rejvízu, Rešovské vodopády, veteran muzeum a minizoo v Rapotíně, zámek Jánský Vrch, vodní nádrže s prohlídkou podzemní vodní elektrárny Dlouhé Stráně, jeskyně Na Špičáku, rozhledna Praděd a Zlatý Chlum, horské minikáry a horské koloběžeky v Koutech, rybářská bašta, Bowling, Squash Loučná, krytý bazén s Whirpool přímo v Koutech 1km, restaurace 200m.
TOPlist