Chata Hájovna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Hájovna se nachází v oblasti krásné přírody Kralický Sněžník na pomezí Jesenických a Orlických hor v blízkosti lyžařského střediska Dolní Morava (cca 4km) a ski park Červená Voda.
Vybavení a služby
Chata je po kompletní rekonstrukci interiéru, je vybavena pro celoroční provoz. Chata má vstupní chodbu za kterou je společenská místnost s TV, satelitem a rozkládací soupravou. Na které jsou možné dvě přistýlky. V ložnicích jsou stylová masivní lůžka. V pokojích a společenské místnosti jsou dřevěné borovicové stropy, buková parketová podlaha a smrkové obložení cca do 1m. Kuchyně je s prostorným jídelním koutem vhodná k pěknému večernímu posezení. Koupelna má sprchový kout s WC, s podlahovým vytápěním, topným žebříkem a led diodové osvětlení ve stropě. Druhé WC je samostatně vedle koupelny s malým umyvadlem a topným žebříkem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V zimě dostatek lyžařských areálů: Skiareál Dolní Morava - 4km, Ski areál Červená Voda - do 9km, Ski areál Branná - do 20km, Ski areál Františkov - do 17km. V chatě elektronické šipky, stolní hry, kulečník. Blízká lyžařská střediska: Dolní Morava - Větrný vrch, Šanov, Panorama - Štědrákova Lhota, Dolní Morava - Sněžník, Turek, Červená Voda - Buková hora.
TOPlist