PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Hadí Vrch

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata leží na začátku lyžařského a turistického střediska Karlov pod Pradědem. V klidné a odlehlé části, přes to kousek od hlavní cesty. Od nejbližší lanovky je chata vzdálena 500m a za dobrých sněhových podmínek, lze přijet na lyžích až k ní. Parkoviště je soukromé a patří k chatě. Nachází se zde spousta hospod a restaurací, nejbližší je vzdálena 400m, autobusová zastávka pak také 400m, potraviny s každodenní otvírací dobou 1,5km.
Vybavení a služby
Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 8 osob. Podkroví je rozděleno na dvě dvoulůžkové, průchozí ložnice. V obývacím pokoji se nachází dvě rozkládací postel a další dvě lůžka jsou umístěna v novém pokoji v suterénu s vlastními krbovými kamny. V chatě je plně vybavená kuchyňská linka, indukční deska, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice. WC s umyvadlem je umístěno v přízemí, sprchový kout v suterénu. Součástí chaty je i zastřešená terasa, venkovní posezení, ohniště a malý gril. Vytápění: krbová kamna.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Malá Morávka a Karlov pod Pradědem je největší lyžařské a turistické středisko v Jeseníkách. Ski Aréna Karlov disponuje třemi sedačkovými lanovkami. Na 1 skipas máte v Karlově pod Pradědem k dispozici až 11km propojených sjezdovek všech obtížností. Pro běžecké nadšence je připraveno kolem 90km tras, na které lze vyrazit přímo z ubytování. V létě kromě turistiky můžete využít místní in-line okruh v Karlově, cyklostezky (cyklobusy) nebo navštívit muzeum Kapličkový vrch. V provozu je i lanová dráha Kopřivná s bikeparkem, funparkem a lezeckou stěnou. V okolí se nachází lázně Karlova Studánka (nejčistší vzduch ve střední Evropě), Praděd, vodopády Bílé Opavy a Rešovské vodopády, Bruntál (zámek, aquapark, Uhlířský vrch), Pradědova galerie v Jiříkově, přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, vodní nádrž Slezská Harta, hrad Sovinec, zřícenina hradu Rabštejn, rašeliniště Rejvíz, zámek a ruční papírna Velké Losiny, lázně Jeseník...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz