Poloha a dosažitelnost

Chata leží na začátku lyžařského a turistického střediska Karlov pod Pradědem. V klidné a odlehlé části, přes to kousek od hlavní cesty. Od nejbližší lanovky je chata vzdálena 600m a za dobrých sněhových podmínek, lze přijet na lyžích až k ní. Parkoviště je soukromé a patří k chatě. Nachází se zde spousta hospod a restaurací, nejbližší je vzdálena 400m, autobusová zastávka pak také 400m, potraviny s každodenní otvírací dobou 1,5km.

  Vybavení a služby

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 10 osob. Podkroví je rozděleno na dvě dvoulůžkové ložnice. V obývacím pokoji se nachází dvě rozkládací pohovky a další dvě lůžka jsou umístěna v novém pokoji v suterénu s vlastními krbovými kamny. V chatě je plně vybavená kuchyňská linka, indukční deska/plynový vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice. WC s umyvadlem je umístěno v přízemí, sprchový kout v suterénu. Zahrát si u nás můžete ruské kuželky, šipky a různé společenské hry. Součástí je i zastřešená terasa, venkovní posezení, ohniště a grill. Vytápění: krbová kamna.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Malá Morávka a Karlov pod Pradědem je největší lyžařské a turistické středisko v Jeseníkách. Ski Aréna Karlov disponuje třemi sedačkovými lanovkami. Na 1 skipas máte v Karlově pod Pradědem k dispozici až 11km propojených sjezdovek všech obtížností. Pro běžecké nadšence je připraveno kolem 90km tras, na které lze vyrazit přímo z ubytování. V létě kromě turistiky můžete využít místní in-line okruh v Karlově, cyklostezky (cyklobusy) nebo navštívit muzeum Kapličkový vrch. V provozu je i lanová dráha Kopřivná s bikeparkem, funparkem a lezeckou stěnou. V okolí se nachází lázně Karlova Studánka (nejčistší vzduch ve střední Evropě), Praděd, vodopády Bílé Opavy a Rešovské vodopády, Bruntál (zámek, aquapark, Uhlířský vrch), Pradědova galerie v Jiříkově, přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, vodní nádrž Slezská Harta, hrad Sovinec, zřícenina hradu Rabštejn, rašeliniště Rejvíz, zámek a ruční papírna Velké Losiny, lázně Jeseník...

Zpět


TOPlist
  Chata Hadí Vrch Karlov pod Pradědem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Hadí Vrch
Ceník ubytování a stravování