Chata Antýgl

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata leží v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Šumava. Parkoviště je přímo u objektu. Chata má vlastní pozemek s posezením a ohništěm. Je rozdělena na dvě samostatné ubytovací jednotky (vlastní vchod, terasa atd.) Druhá část chaty může být v době Vašeho pobytu též obsazena. V létě je možno přímo od chaty vyrazit na cyklostezky či na turistiku. Přímo od chaty (Tříjezerní slať, Rechle, Antýgl, Turnerova chata, řeka Vydra 50m, Hauswaldská kaple, výběh s VLKY ... na kole Poledník, prameny Vltavy, Prášilské jezero, Kvilda, Bučina, jezero Laka, Černé jezero, Čertovo jezero, rozhledna Špičák a Pancíř ... muzeum Kašperské hory, hrad Kašperk. V zimě běžkařské stopy upravované rolbou bez nutnosti auta dle sněhu od chaty, taktéž bobování na kopečku vedle chaty. Doporučujeme využít nabídku pozorování lesní zvěře s odborným výkladem - vhodné i pro děti cca od 5ti let. Více na http://www.qap.cz/zabava/object/na-sumave-jsou-idealni-podminky-pro-pozorovani-dvaadvacateraka-45165/article.htm
Vybavení a služby
V předsíni je lednice a sklep. Kuchyň je kompletně vybavena, veškerné nádobí, které je zapotřebí, plynový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, překapávač na kávu atd. V obývacím pokoji je posezení a jídelní stůl, otevřený stylový krb a BTV se satelitem, Wifi. V koupelně je sprchový kout, WC. V patře jsou dvě oddělené ložnice: 2 lůžka (manželská postel) s balkonem, 4 lůžka (manželská postel + dvě jednolůžka). CHATA JE PRO MAX. 6 OSOB!!!! Venku je posezení na terase či posezení u grilu či je možno využít ohniště u lesa.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Chata je situována u cyklotras a běžkařských stop. V blízkosti protéká řeka Vydra, která uchvátí obřími kameny, které lákají všechny ke skákání po kamenech či opalování uprostřed řeky. Nad chatou protéká Vchynickotetovský kanál podél něho se jede krásně, již bez aut, na kolech či pěšky divokou přírodou. Restaurace je vzdálena 500m, nejbližší obchod a lékařská služba 5km, ČSAD 500m, vlak 30km (Sušice, Vimperk). Lze využít cesty k chatě na projížďky na kolečkových bruslích. Můžete také od chaty vejít přímo do lesa, kde v létě najdete převážně Hřiby pravé a Lišky či borůvky a maliny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz