PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Antýgl » Chata Antýgl

Chata Antýgl

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Srní, Antýgl
Adresa: 
Vchynice-tetov 8, obec Srní
Telefon: 
zobrazit telefony
777656718, 774989365
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-antygl
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Nachází se v klidném prostředí přímo v srdci Šumavy. Ideální pro rodinnou rekreaci i pro sportovní nadšence. Útulné ubytování, koupelna, vybavená kuchyň, terasa, otevřený krb, gril, venkovní ohniště, Wifi. Blízko řeka Vydra a Vchynicko-tetovský kanál. Běžkařské a cyklistické trasy na dosah ruky


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata leží v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Šumava. Parkoviště je přímo u objektu. Chata má vlastní pozemek s posezením a ohništěm. Je rozdělena na dvě samostatné ubytovací jednotky (vlastní vchod, terasa atd.) Druhá část chaty může být v době Vašeho pobytu též obsazena. V létě je možno přímo od chaty vyrazit na cyklostezky či na turistiku. Přímo od... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V předsíni je lednice a sklep. Kuchyň je kompletně vybavena, veškeré nádobí, které je zapotřebí, elektrický vařič, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, překapávač na kávu atd. V obývacím pokoji je posezení a jídelní stůl, otevřený stylový krb a TV se satelitem, wifi. V koupelně je sprchový kout, WC. V patře jsou dvě oddělené ložnice: 2 lůžka (manželská postel) s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata je situována u cyklotras a běžkařských stop. V blízkosti protéká řeka Vydra, která uchvátí obřími kameny, které lákají všechny ke skákání po kamenech či opalování uprostřed řeky. Nad chatou protéká Vchynickotetovský kanál podél něho se jede krásně, již bez aut, na kolech či pěšky divokou přírodou. Restaurace je vzdálena 500m, nejbližší obchod a lékařská služba... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Eva Šebestová
Informace poskytnul: Eva Šebestová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz