TOPlist

Chata Albrechta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží v centru Albrechtic 100m za odbočkou na Mariánskou horu, cca 200m od skiareálu Tanvaldský Špičák a 150m od areálu Světlý vrch.
Vybavení a služby
Ubytování poskytujeme ve třech prostorných apartmánech v podkroví a spodní části objektu. Ve všech apartmánech je možnost přistýlek. Hosté mohou využít finskou saunu. Malý apartmán (50 m2) je pro 4 osoby. V jedné části místnosti je kuchyňský kout (varná deska, varná konvice, lednice, toastovač,mikrovlnná trouba, základní nádobí), jídelní stůl, sedačka, TV-SAT a 1-2 lůžka. Ve druhé části jsou 3 lůžka. Dále je tam koupelna umyvadlo, sprchový kout, WC). Velký aparmán je pro 6 osob. V první místnosti je kuchyňský kout (varná deska, trouba, varná konvice, toastovač, lednice, mikrovlnná trouba, základní nádobí), jídelní stůl, obývací kout (TV-SAT) a max. 3 lůžka. Druhá místnost je ložnice pro 4-5 osob. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout a WC. Spodní apartmán je pro 4 osoby. V jedné místnosti je jídelna s kuchyňským koutem (sporák, varná konvice, toastovač, lednice, mikrovlnná trouba, základní nádobí)a obývací kout (TV-SAT). Druhá místnost je ložnice pro 4 osoby. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout a WC.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chata má výbornou polohu pro zimní i letní rekreaci, v obci je několik restaurací, obchod, pošta a půjčovny sportovního vybavení v docházkové vzdálenosti od objektu. Pro vyznavače sjezdového lyžování je zde skiareál Tanvaldský Špičák se sjezdovými tratěmi všech obtížností, vzdálený cca 200m od chaty. V areálu funguje lyžařská školička a několik půjčoven lyžařského vybavení. 150m od chaty je areál Světlý vrch s každodenním večerním lyžováním. Běžkaři ocení blízkost Jizerské magistrály. V létě jsou Jizerské hory lákadlem pro turisty a cyklisty, díky bohaté síti značených tras a cyklotras, které nabízejí možstnost poznání mnoha zajímavých míst. Další možnosti: plavecký bazén v Jablonci (tobogány, vířivka, divoká řeka), přehrada Mšeno, tenis (Smržovka, Tanvald), Liberec - centum Babylon, ZOO, botanická zahrada.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz