Chata Albrechta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt leží v centru Albrechtic 100m za odbočkou na Mariánskou horu, cca 200m od skiareálu Tanvaldský Špičák a 150m od areálu Světlý vrch.
Vybavení a služby
Ubytování poskytujeme ve třech nových apartmánech v podkroví a spodní části objektu. Ve všech apartmánech je možnost přistýlek. Hosté mohou využít finskou saunu. Malý apartmán (50 m2) je pro 4 osoby. V jedné části místnosti je kuchyňský kout (varná deska, varná konvice, lednice, toastovač,mikrovlnná trouba, základní nádobí), jídelní stůl, sedačka, TV-SAT a 1-2 lůžka. Ve druhé části jsou 3 lůžka. Dále je tam koupelna umyvadlo, sprchový kout, WC). Velký aparmán je pro 6 osob. V první místnosti je kuchyňský kout (varná deska, trouba, varná konvice, toastovač, lednice, mikrovlnná trouba, základní nádobí), jídelní stůl, obývací kout (TV-SAT) a max. 3 lůžka. Druhá místnost je ložnice pro 4-5 osob. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout a WC. Spodní apartmán je pro 4 osoby. V jedné místnosti je jídelna s kuchyňským koutem (sporák, varná konvice, toastovač, lednice, mikrovlnná trouba, základní nádobí)a obývací kout (TV-SAT). Druhá místnost je ložnice pro 4 osoby. V koupelně je umyvadlo, sprchový kout a WC.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Chata má výbornou polohu pro zimní i letní rekreaci, v obci je několik restaurací, obchod, pošta a půjčovny sportovního vybavení v docházkové vzdálenosti od objektu. Pro vyznavače sjezdového lyžování je zde skiareál Tanvaldský Špičák se sjezdovými tratěmi všech obtížností, vzdálený cca 200m od chaty. V areálu funguje lyžařská školička a několik půjčoven lyžařského vybavení. 150m od chaty je areál Světlý vrch s každodenním večerním lyžováním. Běžkaři ocení blízkost Jizerské magistrály. V létě jsou Jizerské hory lákadlem pro turisty a cyklisty, díky bohaté síti značených tras a cyklotras, které nabízejí možstnost poznání mnoha zajímavých míst. Další možnosti: plavecký bazén v Jablonci (tobogány, vířivka, divoká řeka), přehrada Mšeno, tenis (Smržovka, Tanvald), Liberec - centum Babylon, ZOO, botanická zahrada.
TOPlist