PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Albrechta

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Albrechtice v J. H.
Adresa: 
Albrechtice v Jizerských horách 352
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 119 610
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.albrechta.cz www.ceskehory.cz/albrechta
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Parkování

Sauna

U lyžařských vleků

Ubytování v prostorných plně vybavených apartmánech v blízkosti skiareálu Tanvaldský Špičák a areálu Světlý vrch. Pro běžkaře Jizerská magistrála. V létě výborné možnosti turistiky a cykloturistiky. Jsme poskytovatelé slevových karet JIZERKY CARD

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Ohniště
Sauna
Povlečení
Ručníky
Parkování
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (300m)
U běžkařských tratí (1.5km)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt leží v centru Albrechtic 100m za odbočkou na Mariánskou horu, cca 200m od skiareálu Tanvaldský Špičák a 150m od areálu Světlý vrch.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování poskytujeme ve třech prostorných apartmánech v podkroví a spodní části objektu. Ve všech apartmánech je možnost přistýlek. Hosté mohou za poplatek využít finskou saunu. Malý apartmán (50 m2) je pro 4 osoby. V jedné části místnosti je kuchyňský kout (varná deska, varná konvice, lednice, toastovač,mikrovlnná trouba, základní nádobí), jídelní stůl, sedačka,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chata má výbornou polohu pro zimní i letní rekreaci, v obci je několik restaurací, obchod, pošta a půjčovny sportovního vybavení v docházkové vzdálenosti od objektu. Pro vyznavače sjezdového lyžování je zde skiareál Tanvaldský Špičák se sjezdovými tratěmi všech obtížností, vzdálený cca 200m od chaty. V areálu funguje lyžařská školička a několik půjčoven lyžařského... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ing. Ladislav Břicháč
Informace poskytnul: Jana Břicháčová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz