Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází na okraji vesničky Vojtíškov, v malebné přírodě Jeseníků, cca 7km od města Hanušovice a cca 23km od města Šumperk. Parkování u objektu chaty.

  Vybavení a služby

Apartmán s kapacitou 7+1 osob v chalupě má vybavenou kuchyň s možností vlastního vaření (lednička, mraznička, varná konvice, el.sporák, mikrovlnná trouba, toustovač, nádobí). Dále nabízí společenskou místnost s krbem, 2 ložnice, koupelnu s vanou a se sprchou, WC, 3x TV + satelit, video. Vytápění na pevná paliva. Chalupa má velkou terasu, pergolu, venkovní posezení s možností grilování, udírnu, venkovní bazén o průměru 5m a hloubce 1,40m, parkování u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Restaurace, obchod - 2km v obci Vojtíškov. V létě sportovní areál - tenisové kurty, volejbal, fotbal • Letní aktivity: koupaliště v Králíkách, přehrada Pastviny, turistika, cykloturistika, hobaření, rybolov, volejbalové a tenisové kurty v obci • Zimní aktivity: sjezdové a běžkové lyžování v okolí. Vysoká 4km, lyžařský areál Dolní Morava - několik sjezdovek, Petříkov, Ramzová - 11 vleků - různé náročnosti, Červenohorské Sedlo několik sjezdovek. 2km - lyžařský vlek pro děti a začátečníky • Další zajímavá místa v okolí: Hora Praděd, Červenohorské Sedlo, Ramzovské sedlo, Karlova Studánka, Lázně Jeseník, Lipová-Lázně, Velké Losiny s termálním koupalištěm, zámkem a ruční výrobou papíru, Staré město pod Sněžníkem, hrad Úsov, město Šumperk a okolí. Od Vojtíškova na severovýchod leží obec Vysoká, v níž se roku 1763 narodil otec hudebního skladatele Franze Schuberta.

Zpět


TOPlist
  Chalupa - Vojtíškov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa - Vojtíškov
Ceník ubytování a stravování