TOPlist

Chalupa U Konečných

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa “U Konečných” se nachází v obci Lipová lázně, místní části Horní Lipová v malebném Rybím údolí na polosamotě uprostřed luk, na klidném, slunném místě, v nadmořské výšce 600m n/m s krásným výhledem na masiv Šeráku. Parkování je zajištěno na samostatném parkovišti.
Vybavení a služby
Ubytování nabízíme v nově zrekonstruovaném luxusním samostatném apartmánovém bytě o velikosti 80m2. Apartmán se skládá ze dvou ložnic s pohodlnými manž. postelemi a 2 samostatnými lůžky (celkem 8lůžek), velké společenské místnosti zařízené koženenou sedací soupravou, jídelním stolem, LCD televizorem, satelitem a WI-FI přípojkou, vybavené kuchyňské linky pro přípravu jednoduchých pokrmů, velké koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC + samostatné další WC. Vytápění je centrální, apartmán je osazen podružným elektroměrem. K dispozici je prostor pro uskladnění kol a lyží.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Okolí poskytuje množství možností pro turistiku, kola i lyžování.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz